Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Rregullorja e Forumit Guri Bardhė

   
ForumTematMesazhet
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullorja e Forumit Guri Bardhė

Rregullorja e Forumit Guri Bardhė

J'u lutemi, lexoni me kujdes rregulloren e forumit ne fillim...

 


12J'u lutemi, qė tė le...
Mon 17 Mar 2008, 01:27
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Lajmėrime, Sugjerime & Ankesa

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajmėrime, Sugjerime & Ankesa

Lajmėrime, Sugjerime & Ankesa

Kėtu do tė postohen vetėm Lajmėrime nė lidhje me forumin, ose Sugjerime dhe Ankesat qė ndonjėri prej jush mundet tė ketė ndaj kėtij forumi...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues

118Lajmerim per te gjit...
Thu 25 Oct 2018, 05:03
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Njohuri rreth fshatit Guri Bardhė

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Fshati Guri Bardhė

Fshati Guri Bardhė

Kėtu do tė mund tė mesoni diēka mė shumė pėr Historinė & Pozitėn Gjeografike tė fshatit Guri Bardhė...

Moderatorė: Bordi Drejtues


11482Foto peisazhe nga Na...
Sun 29 Apr 2018, 05:34
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Mė pranė njėri tjetrit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime.

Pėrshėndetje dhe Urime.

Kėtu mund tė pėrshėndesni njėri tjetrin nė raste festash dhe ditėlindjesh, pėrse jo edhe thjeshtė njė pėrshėndetje tė rastit...

Moderatorė: Bordi Drejtues6643Pershendesni kur fut...
Tue 23 Oct 2018, 22:38
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Njohja me anėtarėt e forumit

Njohja me anėtarėt e forumit

Kėtu do tė keni mundėsinė qė tė njiheni disi mė mirė me anėtarėt e tjerė tė kėtij forumi...

Moderatorė: Bordi Drejtues


55678pershendetje forumi...
Thu 02 Aug 2018, 05:46
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Gjuhė dhe Letėrsi

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Gjuha Shqipe

"Gjuha shqipe sa e mirė, sa e ėmbėl, sa e dlirė".
Rregullat dhe  njohuri tė pėrgjithshme rreth gjuhės shqipe.

Moderatorė: Bordi Drejtues14241Himni i Flamurit,kus...
Tue 01 May 2018, 17:40
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia Shqiptare

Letėrsia Shqiptare

Veprat dhe shkrimtarėt mė nė zė shqiptarė. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre, shkrime dhe informacione nga historia e letersise, biografi shkrimtarėsh. Shkrime prozaike dhe poetike nga shkrimtarė shqiptarė nėpėr kohėra...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues
 
 

Asnjė mesazh i riKėndi Poezisė Shqipe, Asnjė mesazh i riProza & Tregime Shqiptare

1733830Koktej me Poezi nga ...
Sat 13 Oct 2018, 22:45
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsi Botėrore

Letėrsi Botėrore

Veprat dhe autorėt mė nė zė tė letėrsis sė huaj. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre. Shkrime prozakie dhe poetike nga shkrimtarė tė huaj...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

31640Poezi nga poetė dhe ...
Fri 02 Mar 2018, 02:16
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Arti dhe Kultura

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Muzika

Kėtu mund tė diskutoni rreth botės muzikore, tė rejat e saj, por gjithashtu mund tė pėrmendi edhe evenimete tė shkuara tė muzikės...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riShkarkoni Muzikė, Asnjė mesazh i riTekste Kėngėsh Shqiptare, Asnjė mesazh i riTekste Kėngėsh Tė Huaja

59537Beni kerkesen tuaj p...
Thu 01 Mar 2018, 20:58
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Kinematografia

Kėtu mund tė flisni pėr Kinematografinė, Filmat, Aktorėt e gjithēka tjetėr nė lidhje...

Moderatorė: Bordi Drejtues


Asnjė mesazh i riFilma Shqiptarė, Asnjė mesazh i riFilma tė Huaj me Titra Shqip

20124Cili eshte aktori me...
Sat 24 Mar 2018, 03:30
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti Shqiptar

Arti Shqiptar

Nė kėtė forum mund tė diskutoni rreth arteve tė ndryshme shqipatre, si p.sh: Pikturė, Skulpturė, etj...

Moderatorė: Bordi Drejtues


6137Piktura tė vizatuara...
Mon 16 Jul 2012, 21:53
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Albumi Fotografik

Ky ėshtė nėnforumi qė do tė shėrbejė si  Albumi Fotogtafik i forumit. Ndaj, kėtu mundeni qė tė vendosni vetėm fotografi nga mė tė ndryshmet...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Shqiptar, Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik i Pėrgjithshėm

12425Fotografi te ndryshm...
Thu 22 Oct 2015, 20:08
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kultura

Kultura

Nė kėtė forum trajtohen tema nga aktivitetet kulturore, informacione nga bota e artit dhe e kulturės shqiptare, evenimente, ngjarje, intervista, pėrjetime, arritje nė fushėn e kulturės shqiptare.
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

1078SHQIPTARĖT KANĖ HUMB...
Thu 07 Feb 2013, 01:29
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Traditat dhe zakonet Shqiptare

Traditat dhe zakonet Shqiptare

Nė kėtė temė do tė trajtojmė traditat dhe zakonet e shumta nė brendėsinė e truallit shqiptar, qė gjithsesi na kanė pėrfaqėsuar me nder nė vite.
Komente, mendime, opinione mbi traditat dhe zakonet.

Moderatorė: Bordi Drejtues


1947Si ju duket moderniz...
Thu 04 Apr 2013, 05:27
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda dhe Estetika

Moda dhe Estetika

Kėtu do tė diskutojmė sėbashku gjithēka rreth modės dhe estetikės. Shijet, mendimet dhe opinionet tuaja nė lidhje me modėn...

Moderatorė: Bordi Drejtues


17189Sa te dhene jeni pas...
Fri 12 Oct 2012, 07:34
arushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare. Vendi ku te gjithe kuzhinieret dhe amvisat shqiptare mund te postojne receta gatimi te ndryshme me qellim qe te mesojne edhe ata qe nuk dine te gatuajne...

Moderatorė: Bordi Drejtues


3264KOTOLETA MILANEZE
Sat 15 Mar 2014, 06:45
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Histori dhe Gjeografi

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Historia e Shqipėrisė

Historia e Shqipėrisė

Jeta dhe qytetėrimi i popullit Shqiptar ka kaluar nėpėrmjet njė historie te gjatė shumė shekullore, derisa ka arritur nė standartet e ditėve tė sotme. Shumė figura tė njohura kombėtare kanė kontribuar nė ndėrtimin dhe modelimin e kėsaj historie.
Shkrime e pėrjetime, ngjarje e histori nėpėr dekada...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues
 

Asnjė mesazh i riHistoria Botėrore

81806PASHKO VASA - E vėrt...
Wed 26 Mar 2014, 21:16
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia e Republikės sė Shqipėrisė

Gjeografia e Republikės sė Shqipėrisė

Kėtu do tė keni mundėsinė qė tė lexoni dhe tė postoni mesazhe nė lidhje me Gjeografinė e Shqipėrisė. Pozita gjeografike, klima etj...

Moderatorė: Bordi Drejtues


853100 Kuriozitete pėr ...
Mon 03 Aug 2009, 08:18
shpirti_omel Shiko mesazhin e fundit

Tema nė lidhje me jetėn nė pėrgjithėsi

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kėshilla Praktike

Kėshilla Praktike

Nė kėtė nėnforum do tė mund tė lexoni Kėshilla tė Arta, nga mė tė ndryshmet, rreth ē'do fushe tė jetės dhe botės qė n'a rrethon...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riKėshilla Jetike, Asnjė mesazh i riKėshilla Familjare, Asnjė mesazh i riKėshilla pėr Fėmijėt, Asnjė mesazh i riKėshilla Shėndetsore, Asnjė mesazh i riKėshilla Pėr Punėn, Asnjė mesazh i riKėshilla pėr Kuzhinėn, Asnjė mesazh i riKėshilla pėr Dashurinė, Asnjė mesazh i riKėshilla pėr Estetikėn

3842Lexoni sa me shume n...
Fri 12 Oct 2012, 07:31
arushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Dashuria

Dashuria ėshtė dobėsia mė fisnike e shpirtit. Dashuria ėshtė poezia e ndjenjave. Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt. Tė dashurosh domėthėnė tė zgjedhėsh, puthja ėshtė vula e zgjedhjes. Dashuria ėshtė gjysma e fesė. Dashuria ėshtė sėmundje dhe iluzion kur je larg. Dashuria ėshtė vuajtje kur je i sinqertė.
 
Moderatorė: Bordi Drejtues
 

Asnjė mesazh i riEdukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

1371315A do te benit seks m...
Wed 16 May 2018, 06:56
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bashkėbisedime Shoqėrore

Bashkėbisedime Shoqėrore

Nė kėtė nėnforum do te flasim dhe bashkėbisedojme per temat shoqėrore ne pėrgjithėsi. Mendime, opinione dhe konkluzione te ndryshme rreth diēkaje apo njė tjetre. Shoqėria qė n'a rrethon e shumė e shumė tė tjera...

Moderatorė: Bordi Drejtues


146830Disa karakteristika ...
Sat 24 Mar 2018, 20:40
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjithė bota e fėmijėve

Gjithė bota e fėmijėve

A nuk janė vėrtetė tė bukur, plotė jetė dhe gjallėri? Inteligjenca e tyre, dėshirat e tyre, sa e ndjejnė femijet mungesėn e prindėrve, sa ndikojnė tek fėmijėt plagėt e shoqėrisė sonė.
Fėmijėt janė e ardhmja e njė kombi...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

17120A duhet goditur me S...
Sun 26 Aug 2012, 02:45
alexandramalaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Filozofia

Mendoj , gjykoj qė sipas kriterit tim intelektual , ideja e tė jetuarit nė njė jetė qė as vetė se di pėrse jeton, ėshtė gjithmonė shqetėsimi i njė dėshire tė paanshme tė horizonteve tė gjėra tė mendimit...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

18139Thėnie Filozofike ng...
Sat 06 Oct 2012, 13:24
zogi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

Psikologjia

Njė mendim i vlerėsuar nė vetvete shpesh gjen konfrontime nė idetė dhe mendimet e personave qė ju rrinė pranė.
Mbase njė mendim qė gjen pėrgjigje tek tė gjithė do tė ishte mė pozitiv dhe relaksues. Shtroni problemet tuaja ...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

45130Lumturia eshte e lin...
Mon 26 Mar 2018, 06:42
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teologjia (Feja)

Teologjia (Feja)

Kėtu keni mundėsinė qė tė flisni pėr teologjinė nė pėrgjithėsi.
Ata qė janė besimtarė dhe ateistat mund tė diskutojnė ketė duke
dhėnė idetė dhe konkuzionet e tyre qė kanė...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riFeja Muslimane, Asnjė mesazh i riFeja Kristiane, Asnjė mesazh i riFeja Ortodokse, Asnjė mesazh i riFetė e tjera

29182A besoni nė jetėn e ...
Sun 04 Mar 2018, 04:49
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Shkenca dhe Jeta

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Trupi & Shėndeti

Trupi & Shėndeti

Mendja e shėndoshė nė njė trup tė shėndosh.
Shėndeti ėshtė njė mirėqenie e plotė mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e njė sėmundjeje...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

79611Kuriozitete dhe zbul...
Mon 07 May 2012, 06:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencė & Teknologji

Shkencė & Teknologji

Kėtu do tė mund tė gjeni informacione nga mė tė ndryshmet nė lidhje me Shkencėn dhe Teknologjinė.  Shpikje, zbulime, arritje dhe shumė e shumė gjėra tė tjera rreth shkencės...

Moderatorė: Bordi Drejtues


1671Zhdukja e Dinosaurev...
Tue 15 Dec 2009, 01:09
orgest ferazini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete & Lajme tė ēuditėshme

Kuriozitete & Lajme tė ēuditėshme

Kėtu mund tė lexoni dhe postoni Kuriozitete tė ndryshme nga gjithė rruzulli tokėsor.
Zbulime, kulme, rekorde etj...

Moderatorė: Bordi Drejtues


62619Norvegji, femijet e ...
Mon 07 May 2012, 06:00
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kompjutėr & Internet

Kompjutėr & Internet

Shprehni aftėsitė tuaja nė lidhje me internetin.
Pyesni tė tjerėt pėr diēka qė nuk e dini dhe ndihmoni tė tjerėt pėr diēka qė ju dini mė shumė...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riShkarkime tė ndryshme

28147Ē'farė ėshtė BIOS-si...
Mon 23 May 2011, 07:15
Arlind Shiko mesazhin e fundit

Arena Kombėtare

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme & Informacione nga Shqipėria

Lajme & Informacione nga Shqipėria

Kėtu mund tė lexoni dhe tė postoni lajme dhe informacione tė ndryshme nga Shqipėria dhe rreth shqiptarėve nėpėr Botė...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


56spektakel mergimtare...
Fri 07 May 2010, 13:22
myvela dervishaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Emigracioni

EmigracioniKjo temė i'u dedikohet tė gjithė emigrantėve Shqiptarė nėpėr botė.

Diskutime mbi probleme tė ndryshme tė emigrantėve shqiptarė nė botė. Opinione, mendime, hallet, vuajtjet e tyre, histori, ngjarje, pėrjetime, arritje, qėllime, planet per te ardhmen. Orientime dhe ndihmė pėr emigrantėt.
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

944A do te ktheheni nje...
Sun 15 Sep 2013, 23:57
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Politika Shqiptare

Politika Shqiptare

Ah kjo politika vend do e vend s'gjen, xhepat i mban bosh ne publik e plot ne privat.
Pa mė thoni o shokė: vallė a do tė ecė vendi ynė nėn petkun e politikės qė ka pushtuar mendjet e ndritura shqipe. Mendime mbi jetėn politike shqiptare dhe ē'do gjė tjetėr me politikėn do tė keni mundėsinė ti trajtoni nė kėtė temė.
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

831Cfare duhet te beje ...
Wed 28 Feb 2018, 03:57
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Zona e Argėtimit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Tė qeshim sebashku

Tė qeshim sebashku

Thonė se e qeshura tė zgjat jetėn, atėherė ejani mblidhemi kėtu dhe tė qeshim tė gjithė sėbashku dhe tė largojmė sadopak streset dhe problemet akuale tė ditės qė n'a mundojnė pa masė...

Kėtu do tė gjeni dhe do tė jeni tė lirė tė postoni, humor, barsaleta, qyfyre dhe batuta, nga mė tė ndryshmet me qėllimin kryesor qė tė qeshim tė gjithė sėbashku...
E shumė gjėra tė tjera qė bėjnė pėr tė qeshur njė person...

Moderatorė: Bordi Drejtues


311085Barcaleta
Thu 07 Jan 2016, 07:07
ajo goca Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjaegjėza, Kuize & Lojra

Gjaegjėza, Kuize & Lojra

Kuize dhe Gjaegjėza qė nė thelbin e tyre kanė pėrgjigjen e fshehur.
Mjafton njė pėrqėndrim i hollė  dhe ē'do gjė ėshtė e qartė e gati pėr t'u shprehur.
Na ishte seē na ishte...... E gjeni dot...?!?!?!?!
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

17200gjeegjeza
Thu 06 Feb 2014, 23:07
girl1230 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema tė lira (Chit - Chat)

Tema tė lira (Chit - Chat)

Shumė fjalė, shumė ide, shumė mendime, por vallė a kuptohen tė gjitha ?!! Njė formė e re komunikimi, pse jo provoni tė bashkėbisedoni dhe nė kėtė mėnyrė se mbase ju pėlqen mė shumė...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

741397Femrat pyesin - Djem...
Thu 22 Oct 2015, 18:35
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Votime dhe Sondazhe

Nė kėtė nėnforum, do te keni mundesi qė merrni pjesė nė Votime dhe Sondazhe te ndryshme tė paraqitura nga anėtarėt e ketij forumi...

Votoni edhe ju, dhe shihni se sa dhe pėr ē'farė kanė votuar edhe tė tjerėt para jush...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues


40187Mendoni se paraja es...
Sun 17 Feb 2013, 01:47
fran pjetergjokaj Shiko mesazhin e fundit

Zona e Tifozave

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mund tė diskutojnė mbi kampionatin shqiptar tė futbollit, futbollistėt shqiptarė, kupėn e kampioneve, kampionatet kryesore Europiane, futbollistėt dhe skuadrat tuaja mė tė preferuara, renditje, informacione...

Moderatorė: Bordi Drejtues

779RUSI-2018
Wed 18 Jul 2018, 02:13
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Motor Sport

Motor Sport

Shpejtėsia ėshtė jeta, triumfi dhe pasioni i njė gjenerate tė tėrė njerėzore.
Artėdashėsit e kėtij lloj sporti mund tė flasin mbi tė preferuarit e tyre, komente dhe opinione...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

257Formula One (F1)
Thu 17 May 2018, 03:20
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporte tė tjera

Sporte tė tjera

Ndėrsa kėtu mund tė diskutoni rreth sporteve
tė tjera tė ndryshme...

Moderatorė: Bordi Drejtues


310Romela Begaj kampion...
Sun 25 Mar 2018, 05:26
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Recently shared images

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
26 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 26 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : besar trepqa (36), burybury (31), erald davidhi (31), irso (50), kola (37), lorela (33), remzi (56), RezArtA (38)
Users with a birthday within the next 7 days: adelina. (32), alba na (53), alberto lonita (34), Alfred Herceku (33), anna cassa (47), Anthulla Kollcaku (53), Anxhela-2008 (36), Astrit Sharka (57), bleri (50), blerta (39), denismeta (34), dode progni (82), Eleni Laperi (64), faton (37), Fenomeni (44), filozofja (35), fitaaa (34), Gazetari (50), Gazmend Troka (50), genci855 (39), getoarb zogaj (34), habib (71), hadie rrustemi (46), Hilda (34), hysni murati (34), ita (50), kristaq (64), ledian (34), lindaaa (44), liridon mandarin (32), lumturi hysko (64), manjola (43), marinlena (39), marjana karriqi (34), Muhamet Luzi (64), nini murati (34), Romina (36), sami meta (55), Sheribane (42), viki (42), vjollca (37), ylli llupa (39)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16554 artikuj

Forumi ka 2650 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Xhuliana

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 03:45