Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kompjutėr & Internet

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė ėshtė BIOS-si i Kompjuterit (PC-sė) ?! 1Scarface2437Shiko mesazhin e fundit Mon 23 May 2011, 07:15
nga Arlind
Asnjė mesazh i ri   Sfonde te nxehta per Kompjuterin tuaj (Hot Desktop Wallpapers) 1, 2, 351Tigri6530Shiko mesazhin e fundit Tue 26 Oct 2010, 03:09
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sfonde te ndryshme per Ekranin e Kompjuterit tuaj (Wallpapers) 1, 225Administratori5247Shiko mesazhin e fundit Tue 26 Oct 2010, 03:06
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Klea Love Forum, nje nder forumet me gjigande shqiptare tani per tani ne internet... 

Forum Shqiptar me permasa gjigande ne cdo pikepamje...

0Administratori1640Shiko mesazhin e fundit Mon 06 Sep 2010, 11:51
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Programe 11fabian1664Shiko mesazhin e fundit Tue 02 Mar 2010, 00:20
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Programe Antispyware 1fabian1054Shiko mesazhin e fundit Sat 27 Feb 2010, 08:31
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Antivirus 3fabian1154Shiko mesazhin e fundit Thu 04 Feb 2010, 06:49
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Shpejto Mozilla Firefox 1fabian1255Shiko mesazhin e fundit Tue 02 Feb 2010, 12:12
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Pastroni mbeturinat ne Kompiuterin tuaj 0fabian1327Shiko mesazhin e fundit Sat 30 Jan 2010, 12:59
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   N,Q,S, ju duhen programe, filma, muzike, lojra 0fabian1154Shiko mesazhin e fundit Wed 27 Jan 2010, 08:18
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Konverto nr gjithcka GRATIS 0fabian1092Shiko mesazhin e fundit Wed 27 Jan 2010, 08:09
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote 3ardianii1272Shiko mesazhin e fundit Fri 25 Dec 2009, 23:45
nga lent_baci
Asnjė mesazh i ri   Shpejto windows xp 100 here (kujdes) 2fabian2535Shiko mesazhin e fundit Sun 15 Nov 2009, 08:43
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Shikoni te gjitha fotografite (imazhet) qe ndodhen ne Kompjuterin tuaj... 1Scarface1248Shiko mesazhin e fundit Thu 27 Aug 2009, 00:13
nga Matilda
Asnjė mesazh i ri   Shpejto hapjen e folderave 0Scarface1191Shiko mesazhin e fundit Tue 18 Nov 2008, 01:59
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė ėshtė FTP-ja ?! 0Scarface1196Shiko mesazhin e fundit Mon 27 Oct 2008, 05:11
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Simbole te ndryshme qe nuk jane ne tastatur 2fjolla-13241Shiko mesazhin e fundit Mon 27 Oct 2008, 05:08
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Si te shpejtosh rrjetin? 0fjolla-12125Shiko mesazhin e fundit Tue 17 Jun 2008, 20:17
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   Si te ndalesh PC-ne e dikujt tjeter? 0fjolla-11288Shiko mesazhin e fundit Tue 17 Jun 2008, 06:56
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn!!!... 0Scarface1374Shiko mesazhin e fundit Sat 03 May 2008, 01:00
nga Scarface
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Kompjutėr & Internet

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime tė ndryshme

Shkarkime tė ndryshme

Kėtu do tė keni mundėsi qė tė shkarkoni gjėra tė ndryshme pėr kompjuterin dhe telefonin tuaj...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues


411Wallpapers per Ekran...
Thu 04 Feb 2010, 01:23
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 27 Nov 2022, 23:48