Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Bashkėbisedime Shoqėrore

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Disa karakteristika per personalitetin tuaj, sipas shenjes se horoskopit qe i perkisni... 20Tigri10508Shiko mesazhin e fundit Sat 24 Mar 2018, 20:40
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! 12Lida1703Shiko mesazhin e fundit Wed 28 Feb 2018, 01:26
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?! 17Scarface2962Shiko mesazhin e fundit Fri 08 Nov 2013, 05:07
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   e urrej shoqerin per interes 5fatlind kucana2600Shiko mesazhin e fundit Fri 08 Nov 2013, 05:06
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   Jeni "PRO, apo "KUNDER" denimit me vdekje? 7Administratori2212Shiko mesazhin e fundit Fri 08 Nov 2013, 05:03
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! 7Administratori1736Shiko mesazhin e fundit Thu 17 Oct 2013, 02:33
nga Vranakondi
Asnjė mesazh i ri   Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?! 3Administratori1706Shiko mesazhin e fundit Mon 30 Sep 2013, 07:41
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? 15Florida2169Shiko mesazhin e fundit Mon 30 Sep 2013, 07:39
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Dashuria per Babain...  2Administratori1639Shiko mesazhin e fundit Mon 30 Sep 2013, 07:30
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Te rinjet dhe mediat 0LindaMorina969Shiko mesazhin e fundit Sat 24 Aug 2013, 05:51
nga LindaMorina
Asnjė mesazh i ri   Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. 6Administratori3084Shiko mesazhin e fundit Sat 23 Feb 2013, 06:06
nga Sebastjan
Asnjė mesazh i ri   Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! 6Administratori1389Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 01:19
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? 8Tigri2061Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 01:16
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! 8D€NADA1649Shiko mesazhin e fundit Mon 27 Aug 2012, 16:59
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! 6Lida1309Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 09:33
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? 11Romina1659Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 09:32
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! 7Administratori1357Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 09:25
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Keni dhuruar ndonjehere gjak, per dike? 3Administratori1342Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 09:23
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Pershkruani veten tuaj me nje fjale te vetme. 7Desperado1473Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 09:21
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte emri juaj i vertete? 13dANJELA2008Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 09:16
nga alexandramalaj
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:20