Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Romela Begaj kampione e Evropės nė stilin e shkėputjes

  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 43
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Romela Begaj kampione e Evropės nė stilin e shkėputjes Empty Romela Begaj kampione e Evropės nė stilin e shkėputjes

  Mesazh nga Djal~Matjan Wed 19 Aug 2009, 22:46

  Romela Begaj kampione e Evropės nė stilin e shkėputjes:

  Romela Begaj ėshtė shpallur kampione e Evropės nė stilin e shkėputjes nė peshėn 58 kilogramė, ndėrkohė qė nė dy barėsh ėshtė renditur nė vendin e tretė duke u mjaftuar vetėm me medalje bronzi.
  Nė Evropianin qė po zhvillohet nė Rumani, peshėngritėsja shqiptare ngriti nė shkėputje 96 kilogramė, po aq sa bullgarja Navikova, por falė peshės trupore mė tė vogėl arriti tė zė vendin e parė. Begaj nuk pati tė njėjtin sukses nė stilin e shtytjes duke u renditur nė vendin e katėrt me 111 kilogramė, ndėrkohė qė nė dy garėsh u rendit e treta duke ngritur nė total 207 kg. Romela Begaj ėshtė peshėngritėsja e vetme qė pėrfaqėson Shqipėrinė nė kategorinė e femrave, ndėrkohė qė ditėt e ardhshme do tė tentojnė meshkujt pėr t’i rikthyer medaljet qė mungojnė prej kohesh prej tyre.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Romela Begaj kampione e Evropės nė stilin e shkėputjes Empty Re: Romela Begaj kampione e Evropės nė stilin e shkėputjes

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sun 25 Mar 2018, 05:26

  mjerisht peshėngritja ka pasur shumė skandale dopingu

   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 02:33