Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+16
florida_L
racijani
wanda
Tigri
SyKaltra
AlbGirl
Enkelejda
fjolla-1
Anxhela-2008
Daniela
Desperado
Odeta
Gurabardhesi
Scarface
shaban cakolli
Administratori
20 posters

  Piktura tė vizatuara nga unė...

  Sondazh

  Si j'u duken pikturat e vizatuara nga une?!

  [ 34 ]
  Piktura tė vizatuara nga unė... Vote_lcap11%Piktura tė vizatuara nga unė... Vote_rcap [11%] 
  [ 42 ]
  Piktura tė vizatuara nga unė... Vote_lcap14%Piktura tė vizatuara nga unė... Vote_rcap [14%] 
  [ 72 ]
  Piktura tė vizatuara nga unė... Vote_lcap23%Piktura tė vizatuara nga unė... Vote_rcap [23%] 
  [ 162 ]
  Piktura tė vizatuara nga unė... Vote_lcap52%Piktura tė vizatuara nga unė... Vote_rcap [52%] 

  Totali i votave: 310
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Tue 25 Sep 2007, 02:32

  Pėrshėndetje tė gjithėve:

  Nė vijim tė kėsaj teme do tė mundėsinė te njiheni me disa nga vizatimet e mia...
  Po jua them qė nė fillim;
  " Nuk ėshtė se jam piktor, por pikturoj thjeshtė nga qė e kam qejf pikturėn ".
  Ndaj ju bėj tė ditur qė do tė shihni ndonjė vizatim madhėshtor, si ato tė piktorėve tė medhenj... (hahahahahaaaa)

  Gjithsesi, shpresoj qė t'i pėlqeni sadopak edhe pėrse janė tė vizatuara nga njė dorė e thjeshtė...

  Njėkohėsishtė, kam shumė dėshirė qė tė leni edhe komentet tuaja nė lidhje me pikturat qė do tė shihni nė vazhdim... (Shėnim: Ndihuni tė lirė nė shprehjen tuaj tė sinqerte, pasi nuk do mė mė mbetet qejfi edhe nė qoftė se nuk ju pėlqejnė)


  Gjithė tė mirat nė jetė:


  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  Edituar pėr herė tė fundit nga Saimiri nė Wed 24 Feb 2010, 00:30, edituar 4 herė gjithsej
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Tue 25 Sep 2007, 02:50

  Duke qenė se mė pėlqejnė shumė akrepat dhe njėkohėsoshtė i pėrkas kėsaj shenje zodikale nė horoskop, poe nis me njė vizatim tė njė Akrepi...  Piktura tė vizatuara nga unė... Akrep10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Tue 25 Sep 2007, 05:47

  Ja edhe nje tjeter Akrep...

  Piktura tė vizatuara nga unė... Akrep_10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Tue 25 Sep 2007, 05:50

  Ndryshijme pak atmosfere, duke kaluar nga Akrepat,
  tek nje Delfin i bukur per tatuazh...

  Piktura tė vizatuara nga unė... Delfin10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Sat 29 Sep 2007, 22:25

  Ky eshte nje portret femre...

  Piktura tė vizatuara nga unė... 7WSpnF761840-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Sat 29 Sep 2007, 22:28

  Ndersa kjo eshte nje BMW...

  Piktura tė vizatuara nga unė... Mzswmg193958-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Fri 12 Oct 2007, 00:20

  Nje tjeter portret femre...

  Piktura tė vizatuara nga unė... 1rPz0C095095-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Fri 12 Oct 2007, 00:21

  Kjo eshte nje makine Chrysler...

  Piktura tė vizatuara nga unė... C7ijqe192343-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Mon 15 Oct 2007, 22:26

  Portret i njė femre nė profil...

  Piktura tė vizatuara nga unė... IFSuV1030568-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Mon 15 Oct 2007, 22:27

  Ja njė tjetėr Akrep nė formė Tatuazhi...

  Piktura tė vizatuara nga unė... Pzlg1h710779-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Mon 15 Oct 2007, 22:29

  Ndėrsa piktura e mėposhtme ėshtė njė
  shpatė dhe njė trėndafil...

  Piktura tė vizatuara nga unė... IBcRa7328288-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Mon 15 Oct 2007, 22:30

  Ndėrsa kėtu kam bėrė njė kombinim me Kafkėn, Shpatėn dhe Kobrėn...

  Piktura tė vizatuara nga unė... N75dzY074790-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Mon 15 Oct 2007, 22:32

  Dhe kalojmė sėrish tek makinat.
  Kjo ėshtė njė BMW 325 Sportive...

  Piktura tė vizatuara nga unė... 8WFBIx276802-02
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga shaban cakolli Thu 08 Nov 2007, 08:40

  z.Saimiri,tė pėrgėzoj shumė pėr kėto piktuara kaq tė bukura.Mė kanė lėnė mbresa,shumė tė bukura,e paskit gjetur vetėn shumė mirė nė art,vazhdojeni ėshtė kėnaqėsi,shumė suksese.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Thu 08 Nov 2007, 11:07

  shaban cakolli shkruajti:z.Saimiri,tė pėrgėzoj shumė pėr kėto piktuara kaq tė bukura.Mė kanė lėnė mbresa,shumė tė bukura,e paskit gjetur vetėn shumė mirė nė art,vazhdojeni ėshtė kėnaqėsi,shumė suksese.

  Faleminderit per urimin dhe vleresimin tuaj Shaban...

  Gjithe te mirat ne jete...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Scarface Tue 15 Jan 2008, 03:36

  Urime Saimir.

  Piktura shume te bukura keto qe paske vizatuar.
  Suksese te metejshme ne kete drejtim.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Tue 15 Jan 2008, 05:19

  Scarface shkruajti:Urime Saimir.

  Piktura shume te bukura keto qe paske vizatuar.
  Suksese te metejshme ne kete drejtim.


  Faleminderit Scarface per urimin dhe vleresimin tuaj ndaj
  punes sime...


  Gjithe te mirat ne jete:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Tue 15 Jan 2008, 05:21

  Ndersa ky eshte nje Tiger, ne formen e nje tatuazhi...

  Piktura tė vizatuara nga unė... 6Pk5JE023631-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Tue 15 Jan 2008, 05:24

  Ja edhe nje tjeter portret femre...

  Piktura tė vizatuara nga unė... EAlx6v438860-02
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Gurabardhesi Mon 28 Jan 2008, 02:41

  Urime per pikturat Saimir.
  Me te vertete pikturonke bukur, e sidomos ket te fundit e paske qare fare...

  Suksese, suksese...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Thu 31 Jan 2008, 03:04

  Gurabardhesi shkruajti:Urime per pikturat Saimir.
  Me te vertete pikturonke bukur, e sidomos ket te fundit e paske qare fare...

  Suksese, suksese...

  Faleminderit per urimin Gurabardhesi.

  Sikurse e ka shprehur edhe ne fillim te kesaj teme, pikturoj thjesht per qejf, per te kaluar nganjehere kohen e lire.
  Shumicen e rasteve perdor me shume lapsin (e plumbit), pasi ngjyrat sikur me bezdisin disi me shume...


  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Fri 15 Feb 2008, 03:00

  Ja edhe nje tjeter Akrep...

  Piktura tė vizatuara nga unė... Akrep_10


  Edituar pėr herė tė fundit nga Saimiri nė Sat 08 Mar 2008, 02:11, edituar 2 herė gjithsej
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Fri 15 Feb 2008, 03:02

  Ndersa piktura e meposhtme eshte nje
  tatuazh ne belin e nje femre...


  Piktura tė vizatuara nga unė... CX5Gyf182999-02
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Fri 15 Feb 2008, 03:06

  Piktura e meposhtme eshte
  paraqitur ne formen e nje tatuazhi
  thiken te ngulur ne zemer...


  Piktura tė vizatuara nga unė... Thika_11


  Edituar pėr herė tė fundit nga Saimiri nė Fri 04 Dec 2009, 02:41, edituar 2 herė gjithsej
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori Fri 15 Feb 2008, 03:07

  Dhe tani kalojme tek nje trendafil...  Piktura tė vizatuara nga unė... Trenda10


  Edituar pėr herė tė fundit nga Saimiri nė Sat 08 Mar 2008, 02:22, edituar 1 herė gjithsej

  Sponsored content


  Piktura tė vizatuara nga unė... Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 06:57