Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Formula One (F1)

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Formula One (F1) Empty Formula One (F1)

  Mesazh nga Administratori Fri 10 Aug 2007, 00:04

  Diskutoni, komentoni dhe jepni mendimet tuaja nė lidhje me garat Formula One.
  Piloti mė i mirė dhe piloti juaj i preferuar...


  Gjithė tė mirat

  Sinqerishtė:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga Administratori Fri 10 Aug 2007, 00:09

  Pėr mendimin tim, nė gjithe historinė e Formula One (F1), piloti mė i mirė ka qenė dhe do tė mbetet Michael Schumacher...

  Rekordin e tij nuk ma merr mendja se do e thyejė ndonjė pilot tjetėr...

  Nuk i them kėto fjalė, sepse mė pėlqen mua personalishtė si pilot qė ka qenė, por thjeshtė pėr faktin se janė realitet i perjetuar...

  Gjithė tė mirat


  Sinqerishtė:
  Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 21:42

  unė jam tifoz i skuterisė Ferrari dhe Alonsos jam i pėrkushtuarėq sivjet tė fitojmė titullin kampion shpresoj me Fernando Alonson..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 21:44

  dėshiroj qė tė shohė Alonson nė podium dhe shpresoj tė kemi transmetime nga pistat botėrore tė automobilizmit..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 21:45

  kuptohet Ferrari dhe Schumacher janė mė tė mirėt nė kohėn e tyre
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 21:48

  memzi pres tė zhurmojnė pistat e shumta me zjarrin luftarak tė pilotėve ..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 21:49

  Formula One ėshtė njė sport me njė perfomansė tė lartė dinamike dhe ngasje fantastike
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 03:22

  edhe pak edhe pak ēaste dhe do tė fillojė FORMULA-1 e cila mė ngjallė plot emocione dhe trishtime. Qe disa vite pas Michael Schumacher, mė ka ngelur ėndėrra qė skuteria kokėkuqe tė fitojė kampionatin botėror pėr pilotė. Ndoshta sivjet mund ta tejkalojmė shpejtėsinė e MERCEDES.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 03:23

  mė ngjallin ankthe dhe tronditje tė adrenalinės, Formula-1, dhe memzi pres tė startojė Sebaasthian Wettel. me Ferrari.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 03:24

  krejt mendja dhe truri mė kėrkon WETTEL tė fitojė titullin..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 03:25

  Garat e Formula-1 janė gara shumė ddinamike dhe shumė interesante
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 03:25

  nuk e diskutoj pėr asnjė ēast mendimin se Formula-1 ėshtė e jashtėzakonsshme njė garė temporale e kohės moderne.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 03:26

  Miq tė nderuar uroj qė Formula-1 tė jetė me shumė sukses dhe tė fitoj mė i miri.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 03:27

  Gara kryesore do tė mund tė bėhet mes Ferrari dhe Mercedes, Wettel dhe Hamilton
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 03:28

  Gara do tė mbahet nė Australi,Gran Prix
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 00:30

  Nė orėt e para tė mėngjesit filloi Romula-1 dhe atė me triumfin spektakolar tė sebasthian Vetel me kokėkuqėn e Ferrari. Urime FERRARI me 25 pikėt e para..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 00:31

  ėshtė vėrtet ngazėllyese fitorje e Farrarit nė Melbourne.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 00:31

  I uroj tė gjithė ferraristėt pėr fitoren e kokėkuqes..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Thu 17 May 2018, 03:19

  garat gjermė tashti mė kanė zhgėnjyer sepse kisha njė besim tek Ferraristėt, Wettel dhe Raikonen, por ata po dėshtojnė kohėve tė fundit..Shpresoj tė fillojnė tė fitojnė
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Thu 17 May 2018, 03:20

  jam i ēmendur pas garave tė Formula 1, dhe qėndroj pranė kėtij aktiviteti dinamik sa interesant
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Thu 17 May 2018, 03:20

  shpresoj qė tė mė gėzojnė Raikonen dhe Wettel

  Sponsored content


  Formula One (F1) Empty Re: Formula One (F1)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 02:13