Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Letėrsia Shqiptare

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Pjetėr Budi: Jeta dhe Veprimtaria letrare dhe patriotike... 15Administratori10715Shiko mesazhin e fundit Sat 04 Aug 2012, 22:28
nga byli
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Letersia Shqiptare. 5Scarface4371Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Nov 2008, 03:35
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?! 4dANJELA1921Shiko mesazhin e fundit Fri 29 May 2015, 06:39
nga barbi
Asnjė mesazh i ri   Bageti e Bujqesi (Analize Vepres) 

Naim Frasheri - Bageti e Bujqesi

1Administratori1415Shiko mesazhin e fundit Wed 14 Jan 2015, 04:07
nga akrepi
Asnjė mesazh i ri   Kenget e Milosaos (Analize vepre) 

Jeronim De Rada - Kenget e Milosaos

0Administratori1919Shiko mesazhin e fundit Sun 15 Jun 2014, 03:31
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   C'fare libri po lexoni aktualishte? 1, 226Alma5688Shiko mesazhin e fundit Sat 15 Mar 2014, 00:44
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   Saimir Murati - KĖNGĖN E QYQES, DĖGJOJ NGA LARG ...! (Vėllim poetik) 

Ky ėshtė vėllimi im i I-rė me poezi ...

0Administratori2286Shiko mesazhin e fundit Wed 19 Dec 2012, 00:01
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Kasem Trebeshina. (Biografia) 0Administratori1359Shiko mesazhin e fundit Thu 31 May 2012, 00:25
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Pashko Vasa (1825 - 1892) 0Administratori1129Shiko mesazhin e fundit Wed 23 May 2012, 13:35
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Petro Marko... 

Biografia.

0Administratori1176Shiko mesazhin e fundit Sat 30 Jul 2011, 23:21
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Jehona Kuteliane. (Mitrush Kuteli) 0Administratori2370Shiko mesazhin e fundit Sat 30 Jul 2011, 23:00
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sa Libra lexoni pergjate nje viti? 7Tigri1554Shiko mesazhin e fundit Thu 14 Apr 2011, 03:32
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Proza popullore shqiptare dhe kėrkimet rreth saj. 0Klea@Love6560Shiko mesazhin e fundit Mon 03 Jan 2011, 23:16
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Njeriu i Fatit te Madh  0Klea@Love1211Shiko mesazhin e fundit Sat 18 Sep 2010, 02:46
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Hafiz Ali-Riza Ulqinaku. 1Paula1215Shiko mesazhin e fundit Sat 12 Jun 2010, 00:08
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   Nezim Frakulla 0Paula1012Shiko mesazhin e fundit Sat 12 Jun 2010, 00:06
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   VEPRA E TIJ NJE YLL QE NUK SHUHET KURRE 0shaban cakolli1328Shiko mesazhin e fundit Wed 05 May 2010, 00:28
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Letrarėt e mėdhenj tė Letėrsisė Shqipe. 4Administratori2256Shiko mesazhin e fundit Thu 11 Mar 2010, 03:15
nga dANJELA
Asnjė mesazh i ri   Cili liber ju ka pelqyr me shume? 3Scarface1578Shiko mesazhin e fundit Sat 30 Jan 2010, 12:35
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Fatos Arapi 0Desperado1912Shiko mesazhin e fundit Wed 02 Dec 2009, 03:00
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Naum Veqilharxhi (1859-1935) 0Studentja1359Shiko mesazhin e fundit Thu 26 Nov 2009, 02:06
nga Studentja
Asnjė mesazh i ri   Jeronim De Rada (1814-1903) 0Studentja1511Shiko mesazhin e fundit Thu 26 Nov 2009, 02:04
nga Studentja
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Letėrsia Shqiptare

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kėndi Poezisė Shqipe

Kėndi Poezisė Shqipe

Nė kėtė nėnforum do tė mundeni tė lexoni poezi te shumta nga poetė tė ndryshėm Shqiptarė tė vjetėr dhe tė rinj...


1083392Koktej me Poezi nga ...
Sat 13 Oct 2018, 22:45
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Proza & Tregime Shqiptare

Proza & Tregime ShqiptareNė kėtė nėnforum do tė keni mundėsinė qė tė lexoni vargje nė prozė nga shkrimtarė tė ndryshėm tė letėrsisė shqiptare. (Romane, Tregime, Esse, etj.)

15293MĖMA (Novelė)
Mon 11 Jan 2016, 22:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sat 15 Jun 2024, 13:15