Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Votime dhe Sondazhe

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! 12Administratori3806Shiko mesazhin e fundit Sun 17 Feb 2013, 01:47
nga fran pjetergjokaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Cila gje ju trishton me se shumti?! 4Administratori1301Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Sep 2012, 05:52
nga hekuran dini
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Jeni dashuruar ndonjehere ne shikim te pare?! 1Administratori1046Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:41
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Femijen e pare do te donit ta kishit?! 1Administratori1030Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:41
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Si e preferoni ta pini kafene?! 2Administratori1169Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:39
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Sa e vlefshme eshte shoqeria per ju?! 1Administratori1254Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:38
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  C'fare ju pelqen me shume te pine ne mengjes?! 1Administratori1112Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:36
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Vendi me rimantik sipas jush eshte?! 1Administratori1261Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:34
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Abortet, jeni Pro apo Kunder tyre?! 3Administratori1318Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:32
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A mjafton te qenit i sinqerte, per te fituar besimin e te tjereve?! 6florida_L1336Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:26
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Bjondet, brunet apo zeshkanet? 8florida_L2516Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:23
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Cfar ju ben pershtypje me shume te nje person?  4Administratori1286Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:21
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Jeni tip Optimist apo Pesimist ne jete? 7florida_L1423Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:19
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A eshte e drejte qe femijet qe ne moshe te vogel te behen rober te internetit?! 4Administratori1350Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:15
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A e keni ndjere ndonjehere veten te tepert, ne kete bote qe jeton?! 6Administratori1376Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 02:03
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  C'fare tipi jeni?! 4Administratori1190Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 01:58
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A besoni ju se egziston nje tjeter bote pervec kesaj ne te cilen jetojme?! 4Administratori1232Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 01:54
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Cfare beni kur jeni te merzitur?! 11Administratori1564Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 01:53
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A keni rene ndonjehere ne dashuri me dikend ne internet? 9florida_L1335Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 01:48
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A do i jepnit fund lidhjes me partnerin/en tuaj, nese nje dite mesoni qe ai/ajo ka patur nje lidhje tjeter, qe ju nuk jeni fare ne dijeni?! 4Scarface1144Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 01:46
nga alexandramalaj
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 10:37