Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Piktura tė vizatuara nga unė...

  Sondazh

  Si j'u duken pikturat e vizatuara nga une?!

  [ 34 ]
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Vote_lcap11%Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Vote_rcap [11%] 
  [ 42 ]
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Vote_lcap14%Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Vote_rcap [14%] 
  [ 72 ]
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Vote_lcap23%Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Vote_rcap [23%] 
  [ 162 ]
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Vote_lcap52%Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Vote_rcap [52%] 

  Totali i votave: 310
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 22 Sep 2008, 22:57

  Pershendetje dhe urime Saimir per pikturat e tua.
  Ne pergjithesi me pelqyen pikturat qe keni bere dhe ju uroj suksese dhe pune te mbare ne vazhdim.

  Kalofsh mire
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga SyKaltra prej Sat 08 Nov 2008, 00:01

  Komplimente per pikturat Saimir dhe suksese te metejshme.


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Text_150
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Tigri prej Tue 18 Nov 2008, 23:49

  Bravo Saimir per punen qe paske bere.

  Ne pergjithese me pelqyen pikturat e tua, ndaj te uroj suksese te metejshme ne vazhdim.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Sun 11 Jan 2009, 00:44

  Pershendetje te gjitheve dhe ju faleminderit shume per komplimentet tuaja qe keni dhene ne lidhje me pikturat e vizatuara nga une.

  Ju uroj qe te kaloni sa me bukur.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  wanda
  wanda
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 54
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 03/12/2009

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga wanda prej Thu 03 Dec 2009, 22:57

  je nje artist i vertete. urimety e mia.
  racijani
  racijani
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 29
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/12/2009
  Humor : ********

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga racijani prej Sat 19 Dec 2009, 21:42

  Saimiri shkruajti:Pershendetje te gjitheve dhe ju faleminderit shume per komplimentet tuaja qe keni dhene ne lidhje me pikturat e vizatuara nga une.

  Ju uroj qe te kaloni sa me bukur.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  racijani
  racijani
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 29
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/12/2009
  Humor : ********

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga racijani prej Sat 19 Dec 2009, 21:43

  piktura shum te bukura
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 24 Feb 2010, 00:34

  Ju faleminderit te gjitheve per komentet dhe vleresimet tuaja.

  Me respekt dhe mirenjohje: Saimiri...


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 24 Feb 2010, 00:37

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Daniel10


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 24 Feb 2010, 00:40

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Akt_pu10


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:37

  Bravo, me pelqyen shume dhe duket qe ke talent ne kete fushe.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Majlinda prej Sat 04 Sep 2010, 01:22

  Komplimentet e mia me te sinqerta per keto vizatime yllo.

  klm.
  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Arta1 prej Sun 05 Sep 2010, 11:49

  Urime Saimir dhe komplimente per vizatimet e bukura qe keni bere.
  Ju uroj suksese te metejshme ne vazhdim.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 06 Sep 2010, 09:09

  Ju faleminderit te gjitheve juve me lart, per komplimentet tuaja te ngrohta dhe ne te njejten kohe me behet shume qejfi qe ju kane pelqyer vizatimet e mia.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Sun 05 Dec 2010, 11:16

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Bmw_x511


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 21 Feb 2011, 08:08

  Saimiri shkruajti:Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Bmw_x511

  Komplimente edhe njehere nga une Saimir dhe te uroj suksese te metejshme ne vazhdim.

  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Matilda prej Mon 21 Feb 2011, 08:11

  Pershendetje dhe komplimentet e mia me te perzemerta per keto vizatime kaq te bukura qe paske bere.
  Te uroj suksese ne vazhdim dhe shpresoj qe te shohim edhe te tjera punime te ketilla nga dora juaj.

  Klm.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 25 Mar 2011, 02:50

  AlbGirl shkruajti:
  Saimiri shkruajti:Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Bmw_x511

  Komplimente edhe njehere nga une Saimir dhe te uroj suksese te metejshme ne vazhdim.


  Faleminderit AlbGirl per komplimentin tuaj dhe te uroj cdo te mire ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 25 Mar 2011, 02:51

  Matilda shkruajti:Pershendetje dhe komplimentet e mia me te perzemerta per keto vizatime kaq te bukura qe paske bere.
  Te uroj suksese ne vazhdim dhe shpresoj qe te shohim edhe te tjera punime te ketilla nga dora juaj.

  Klm.

  Faleminderit shume edhe prej teje Matilda dhe me behet
  shume qejfi qe te kane pelqyer vizatimet e mia.
  Te uroj gjithe te mirat ne jete dhe dhe cdo fushe te saj.

  Sinqerisht:
  Saimiri....


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Apr 2011, 23:30

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Akreptatuazhspecial


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:27

  Urime dhe suksese ne vazhdim Saimir, ne fushen e piktures.
  Ashtu si edhe ne poezi duket qarte qe keni nje talent te theksuar edhe ne artin e te vizatuarit qe do te thote se jeni njeri shume i dhene pas artit.

  Rrespektet e mia per ty dhe cdo te mire pac ne jete.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 16 Jul 2012, 21:53

  Armanda shkruajti:Urime dhe suksese ne vazhdim Saimir, ne fushen e piktures.
  Ashtu si edhe ne poezi duket qarte qe keni nje talent te theksuar edhe ne artin e te vizatuarit qe do te thote se jeni njeri shume i dhene pas artit.

  Rrespektet e mia per ty dhe cdo te mire pac ne jete.

  Te faleminderit shume Armanda per fjalet e tua te embla.
  Me behet vertet qejfi qe te kane pelqyer keto vizatime.

  Gjithe te mirat edhe per ty, kudo ne jete.


  ________________________________
  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Pictur10

  Sponsored content

  Piktura tė vizatuara nga unė... - Faqe 4 Empty Re: Piktura tė vizatuara nga unė...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 02 Jun 2020, 22:48