Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 55
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin? Empty Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

  Mesazh nga zogi Thu 24 Nov 2011, 07:27

  nuk e besoj se nė Rumani kėndohet po i njejti >>Himni>>Cfarė mendon?!
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin? Empty Re: Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

  Mesazh nga Armanda Sat 05 May 2012, 02:00

  Sigurisht qe nuk mund te kendohet ky himn ne rumani, pasi ky eshte himni kombetar Shqiptar. Fakti se kompozimi i melodise muzikore qe ka himni jone, eshte bere nga nje rumun, nuk do te thote se kete himn ta kene edhe rumunet.
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 31
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin? Empty Re: Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

  Mesazh nga Horrja Sun 21 Oct 2012, 03:07

  [b]E mesova nga kjo siper se nuk e kam ditur
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin? Empty Re: Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 01 May 2018, 17:40

  e kemi ditur se kėtė e shkroi ASDRENI kur ishte nė Rumani

  Sponsored content


  Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin? Empty Re: Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 23 Apr 2024, 00:04