Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Fshati Guri Bardhė

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Foto peisazhe nga Natyra e Gurit Bardhė 1, 2, ... , 6, 7162Administratori12272Shiko mesazhin e fundit Sun 29 Apr 2018, 05:34
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) 

Foto te fshatit ne stinen e Dimrit...

1, 2, 3
58Administratori10950Shiko mesazhin e fundit Tue 13 Mar 2018, 21:18
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Fotografi nga Guri Bardhė 1, 2, 3, 487Administratori11215Shiko mesazhin e fundit Thu 13 Mar 2014, 04:41
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė: [ Sondazh ]  Si ju duket kjo faqe? 1, 2, 368Administratori10725Shiko mesazhin e fundit Sun 11 Aug 2013, 09:52
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Historia dhe pozita Gjeografike e fshatit Guri Bardhė. 20Administratori10902Shiko mesazhin e fundit Tue 24 Apr 2012, 04:03
nga Eleni Laperi
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Fshatin e lindjes, vizitoj ē’do natė nėpėr ėndėrra... 

Poemė kushtuar fshatit tim tė lindjes, Gurit tė Bardhė. (© S. Murati.)

2Administratori1917Shiko mesazhin e fundit Sat 10 Dec 2011, 23:54
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi kushtuar fshatit tim tė lindjes, Gurit Bardhė... 24Administratori10756Shiko mesazhin e fundit Tue 22 Nov 2011, 23:58
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Veshje Tradicionale per Grate Gurabardhese. 

Ne kete teme do te keni rastin te shihni disa veshje tradicionale grash nga Guri Bardhe.

1, 2
25Administratori6520Shiko mesazhin e fundit Fri 09 Dec 2011, 03:03
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ne cdrejtim kan emigruar Gurabrdhasit ne shek.e XVI 8King372707Shiko mesazhin e fundit Thu 03 Mar 2011, 02:43
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Valle burrash Gurabardhese... 2Administratori2282Shiko mesazhin e fundit Mon 13 Jul 2009, 23:05
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Dasma e Gurit Bardhė... (Vidio) 15Administratori3590Shiko mesazhin e fundit Wed 08 Jul 2009, 23:26
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:49