Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?! Empty Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga Paula prej Tue 17 Feb 2009, 00:14

  Si mendoni ju, te nderuar antare te forumit:
  -C'fare duhet te beje nje politikan shqiptar qe te rifitoje besimin dhe adhurimin ne zemrat e shqiptareve?!...

  Kalofshi mire.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?! Empty Re: Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga Tigri prej Sun 15 Mar 2009, 01:07

  Pike se pari duhet te heqe dore nga premtimet e kota dhe te papermbajtura dhe te mundohet te realizoje premtimet qe deri me sot i ka dhene ketij populli, nga i cili eshte votuar...


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?! Empty Re: Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga Florida prej Sat 22 Aug 2009, 01:42

  Tigri shkruajti:Pike se pari duhet te heqe dore nga premtimet e kota dhe te papermbajtura dhe te mundohet te realizoje premtimet qe deri me sot i ka dhene ketij populli, nga i cili eshte votuar...

  jam plotesisht dakord me Tigrin.


  ________________________________
  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?! I52333634_17449
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 60
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?! Empty Re: Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga raifkashtanjeva prej Wed 28 Feb 2018, 03:55

  duhet tė mėsoj sė pari ta duaj atdheun dhe popullin, e kjo nuk mėsohet nėpėr fakultete as nė katedra, Kjo mėsohet athdedashuria e ngulitur nė zemėr, ajo ka gjenezėn nė dashuri tė sinqert dhe njerėzore. Kjoi mungon shumė klasės politike sikur nė Kosovė ashtu edhe nė shqipėri. Politikani duhet tė mėsoj ABC njerėzore dhe tė ketė moral tė lartė politik.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 60
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?! Empty Re: Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga raifkashtanjeva prej Wed 28 Feb 2018, 03:57

  duhet tė ketė principe morali dhe njerėzore, Politikani duhet tė jetė jo egoist por tė ketė ambicie pėr tė qenė lider i mirė pėr shumicėn demokratike. Ambiciet pėr tė qenė i vehtes dhe jo i popullit tė tij, e bėjnė politikanin autokrat dhe diktator i masės.

  Sponsored content

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?! Empty Re: Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 20:02