Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Muzika

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Muzika Shqiptare. 4Scarface3960Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Nov 2008, 03:07
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? 1, 234Administratori4437Shiko mesazhin e fundit Wed 28 Feb 2018, 04:07
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė kėnge po dėgjoni nė kėto ēaste? 1, 2, 371Gurabardhesi9429Shiko mesazhin e fundit Thu 11 Jun 2015, 07:42
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Artjola Toska & Poni - FOL SHQIP 0Administratori937Shiko mesazhin e fundit Sat 15 Mar 2014, 06:34
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! 6AlbGirl1345Shiko mesazhin e fundit Fri 13 Jul 2012, 02:09
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje me kenge. 21Tigri3378Shiko mesazhin e fundit Thu 31 May 2012, 00:01
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. 4Eldushja1288Shiko mesazhin e fundit Mon 19 Dec 2011, 23:31
nga NENSI
Asnjė mesazh i ri   Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! 4Eldushja1725Shiko mesazhin e fundit Sat 26 Nov 2011, 02:28
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? 19Administratori3237Shiko mesazhin e fundit Sat 26 Nov 2011, 02:27
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?! 12Administratori1359Shiko mesazhin e fundit Sat 26 Nov 2011, 02:24
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   muzika popullore shqiptare dhe trashigimia e saj nga kengetaret ekzistues 1refik sadiku2175Shiko mesazhin e fundit Mon 25 Oct 2010, 10:11
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   kujtojmė veteranin e kėngės shqipe Qamili i vogėl 2shaban cakolli1414Shiko mesazhin e fundit Tue 16 Feb 2010, 23:18
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Historia e nje kenge shqiptare 600-vjecare 2Studentja2861Shiko mesazhin e fundit Sun 23 Aug 2009, 06:41
nga Studentja
Asnjė mesazh i ri   NGA TRADITA JONĖ 0shaban cakolli2484Shiko mesazhin e fundit Sun 02 Aug 2009, 06:31
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   40 vjet kĖngė me Demir Krasniqin 1shaban cakolli2066Shiko mesazhin e fundit Sun 30 Nov 2008, 00:36
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   GJENOCIDI SĖRBO- MALAZEZ MBI KĖNGĖT TONA POPULLORE 1shaban cakolli1609Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Nov 2008, 05:54
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   KULTURA SHQIPTARE DHE BASTARDUESIT E SAJ 0shaban cakolli1623Shiko mesazhin e fundit Fri 10 Oct 2008, 23:33
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   nga folklori muzikor 0shaban cakolli1625Shiko mesazhin e fundit Fri 10 Oct 2008, 23:31
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   parodi 2shaban cakolli1506Shiko mesazhin e fundit Thu 02 Oct 2008, 22:48
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   SHKA"Abetarja" nga Hanoveri 0shaban cakolli1516Shiko mesazhin e fundit Wed 13 Aug 2008, 02:08
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Kastriot Gjini - Njė emėr i paharruar kėngės Shqiptare. 3Administratori4321Shiko mesazhin e fundit Fri 09 May 2008, 23:53
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Muzika

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Shkarkoni Muzikė

Shkarkoni MuzikėKėtu mundeni tė shkarkoni muzikė...

421Beni kerkesen tuaj p...
Thu 01 Mar 2018, 20:58
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh Shqiptare

Tekste Kėngėsh Shqiptare

Nė kėtė nėnforum j'u jepet mundėsia qė tė lexoni tekste kėngėsh shqiptare, njėkohėsishtė edhe tė postoni tekste tė cilat nuk gjenden kėtu...


30274Tekste Kėngėsh tė nd...
Fri 04 May 2012, 10:52
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh Tė Huaja

Tekste Kėngėsh Tė HuajaNė kėtė nėnforum do tė keni mundėsine qė tė lexoni tekste kėngėsh tė huaja nga mė tė ndryshmet. Njėkohėsishtė edhe mund tė postoni tekste tė cilat nuk gjenden aktualishtė kėtu...

232Tekste Kengesh Turke...
Tue 26 Oct 2010, 00:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 02:30