Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Traditat dhe zakonet Shqiptare

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Kultura Tradicionale ne Shqiperi. 4Scarface6908Shiko mesazhin e fundit Sat 15 Nov 2008, 23:48
nga Florida
Asnjė mesazh i ri   Si ju duket modernizimi i dasmave sot? 7Administratori3095Shiko mesazhin e fundit Thu 04 Apr 2013, 05:27
nga urtesia
Asnjė mesazh i ri   kur je ne kulmin e nėrvozės,mbyllesh apo shpėrthen 

nervoza,pjesė e jetės

0zogi1113Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Dec 2011, 10:59
nga zogi
Asnjė mesazh i ri   Sa tradicional jeni, ne familje?! 1Administratori1747Shiko mesazhin e fundit Fri 16 Dec 2011, 04:15
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Djegia e shamise se beqarit... 2Administratori2581Shiko mesazhin e fundit Thu 16 Dec 2010, 20:34
nga Xhejms Dermyshi
Asnjė mesazh i ri   Ushqime Tradicionale te kuzhines Shqiptare... 4shpirti_omel5523Shiko mesazhin e fundit Sun 24 Oct 2010, 10:58
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte mendimi juaj per traditat dhe zakonet shqiptare? 0shpirti_omel2875Shiko mesazhin e fundit Tue 28 Sep 2010, 01:02
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Arkeologjia 0Alma1368Shiko mesazhin e fundit Sat 19 Jun 2010, 23:13
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Kostumet tradicionale 0Alma2543Shiko mesazhin e fundit Sat 19 Jun 2010, 23:11
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   PRITJE NĖ MALĖSINĖ E GOLLAKUT 0shaban cakolli2454Shiko mesazhin e fundit Fri 19 Dec 2008, 05:26
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   VETĖM DHĖNDUERVE JU KĖNDOJMĖ PĖR SĖ GJALLI 0shaban cakolli1604Shiko mesazhin e fundit Sun 07 Dec 2008, 07:05
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   kush e urren plisin,nuk duhet t“i veshė as tirqit 0shaban cakolli1804Shiko mesazhin e fundit Wed 03 Dec 2008, 09:30
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Nusja e vdekur, mes legjendės dhe tė vėrtetės. 7Scarface2122Shiko mesazhin e fundit Thu 27 Nov 2008, 02:39
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Fejesa, Martesa dhe Dasma sipas zakoneve te malesise. 1Scarface4374Shiko mesazhin e fundit Thu 13 Nov 2008, 10:58
nga Anisa
Asnjė mesazh i ri   Toleranca dhe martesat shqiptare. 0Scarface1795Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Nov 2008, 03:50
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Zakone tė trevave dhe krahinave tė ndryshme te Shqipėrisė. 1Administratori4102Shiko mesazhin e fundit Sun 27 Apr 2008, 01:13
nga Anisa
Asnjė mesazh i ri   KRUSHQIT 1shaban cakolli1793Shiko mesazhin e fundit Mon 03 Sep 2007, 23:13
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Tradita Dasmash Shqiptare 0Administratori2952Shiko mesazhin e fundit Sun 19 Aug 2007, 07:23
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Traditat kulturore Shqiptare. 0Administratori5208Shiko mesazhin e fundit Sun 19 Aug 2007, 01:53
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:37