Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

3 posters

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Dec 2011, 05:49

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim.
  Me kete lajmerim do te doja tju njoftoja te gjitheve se i kam hequr fare gradat e WebMasterit, Super Moderatorit dhe Moderatorit nga Forumi.
  Per arsye se nuk merrej kush shume me moderimet ne tema apo mesazhe neper forum, mendova qe ti heqja te gjitha dhe kete veti tashme e kane te gjithe ato antare qe jane pjese e njerit nga grupet e meposhtme:
  - Gurabardhs/e

  - Anėtar/e Nderi

  - Anėtar/e Veteran/e

  - Pena e Artė

  - Mik/eshe Forumi  Me rrespekt:

  Saimiri...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Armanda Fri 16 Dec 2011, 04:20

  Mire ke bere per mendimin tim, pasi duke i lene te drejten e moderimit ketyre gradave qe lartpermende, mundet qe gjithkush te doje te punoje me moderimet.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Wed 04 Jan 2012, 20:44

  poashtu e ēmoj kėtė gjė, dhe i lejmė tė lirė njerėzitė qė tė punojnė, pa pasur kondicionime pėr tė krijuar grada apo meritokraci ..kėtu janė tė gjithė miq dhe mikesha tė nderuara..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Tue 20 Nov 2012, 19:55

  jam shumė i lumtur qė jam njė gurabardhės i kėtij forumi..edhe njė gur i vogėl, do mė kėnaqė nėse e hedh nė themelet formuese tė kėtij forumi gjithė pėrfshirės tė trevave shqiptare ..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Tue 20 Nov 2012, 19:57

  duhet tė jemi tė lumtur qė ky forum na bashkon dhe na rrethon me gurė tė ēmuar tė fjalėve tė bukura ..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Wed 05 Dec 2012, 20:52

  [i]pėrshėndes tė gjithė gurabardhėsitė e mirė dhe tė zellshėm..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 21:51

  mirė keni bėrė qė gurabardhėsitė nuk kanė gradime tė larta shumė[...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 21:51

  ndoshta mė miėr kėshtu nuk janė krenarė por tregojnė modestinė e kulturėn e shprehjes
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Wed 27 Mar 2013, 00:55

  uroj tė gjithė gurabardhėsitė tė kenė durimin emadh se pranvera do ofrohet sė shpejti dhe do gjejnė beharin e duhur dhe gėzimin jetėsor ...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Wed 27 Mar 2013, 00:57

  unė uroj tė gjithė gurabardhėsitė tė jenė tė sinqertė dhe tė jenė shumė tė kujdesshėm ndaj miqėve ..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Vizitor Mon 26 Feb 2018, 22:29

  ju pėrshėndes dhe ju dėshiroj ēdo tė mirė. Shpresoj se mė falni qė kam munguar pėr shumė Kohė. Jam gurabardhės dhe ju pėrshėndes, pasi mė keni munguar shumė. Do tė mundohem qė tė bėj njė kthim tė mirė dhe tė rehatshėm. Jam i bindur se keni njė mirėkuptim.. Jam nga Ferizaj-Kosovė dhe jetoj aty dhe punoj. Kaloni mirė..
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Administratori Tue 27 Feb 2018, 04:52

  raif kashtanjeva shkruajti:ju pėrshėndes dhe ju dėshiroj ēdo tė mirė. Shpresoj se mė falni qė kam munguar pėr shumė Kohė. Jam gurabardhės dhe ju pėrshėndes, pasi mė keni munguar shumė. Do tė mundohem qė tė bėj njė kthim tė mirė dhe tė rehatshėm. Jam i bindur se keni njė mirėkuptim.. Jam nga Ferizaj-Kosovė dhe jetoj aty dhe punoj. Kaloni mirė..

  Pershendetje i nderuar dhe te urojme serish mireseardhjen ne Forum.
  Kalofsh sa me bukur dhe ti.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 03 Mar 2018, 04:11

  desha vetėm tė bėj me dije Administratorit tė kėtij Forumi se Raif kashtanjeva ėshtė unikal edhe Raif kashtanjeva, dhe nuk dėshiroj qė tė kam 2 faqe tė Forumit tė hapur..A ka mundėsi qė kėto 2 faqe tė mijat tė unifikohen dhe tė bėhen 1.. I kėrkoj falje administratorit, por do tė mė kishte bėrė nder dhe rrespekt pėr tė gjithė gurabardhėsit.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 03 Mar 2018, 05:34

  shpresoj se jeni duke kaluar mire, sė shpejti edhe Marsi vjen me Pranverėn e bukur ..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sun 04 Mar 2018, 04:12

  mirėmbrėma gurabardhės, si jeni a keni pushuar mjaft ??
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sun 04 Mar 2018, 04:35

  shpresoj tė mė bėni vetėm njė faqe tė gurabardhėsve, mė ndihmoni qė tė jem i vetmi ai qė isha edhe nė vitin 2010..Dėshiroj tė unifikoj 2 faqe dhe tė kam vetėm 1
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sun 04 Mar 2018, 04:36

  me njė lutje i drejtohem Bordit tė Forumit qė tė mė tregoj ecurinė se si tė unifikohem nė njė faqe tė vetme
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Administratori Thu 25 Oct 2018, 05:03

  raifkashtanjeva shkruajti:me njė lutje i drejtohem Bordit tė Forumit qė tė mė tregoj ecurinė se si tė unifikohem nė njė faqe tė vetme

  Pershendetje i nderuari Raif Kashtanjeva.
  Po ju bej me dije se tashme jeni ne kete faqe vetem me kete identifikim qe keni pasi, tjetri u fshi.
  Ju kerkoj ndjese per vonesen por ju lutem te me mirkuptoni.
  Rrespekte.

  Sponsored content


  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit. Empty Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 03:44