Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Shkencė & Teknologji

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Zhdukja e Dinosaureve... 4Scarface9956Shiko mesazhin e fundit prej Tue 15 Dec 2009, 01:09
nga orgest ferazini
Asnjė mesazh i ri   Brendėsia e Tokės ėshtė bosh! 1Odeta1537Shiko mesazhin e fundit prej Thu 25 Jun 2009, 21:17
nga atis
Asnjė mesazh i ri   60 % e popullsise ne Bote, kane telefon celular 0Tigri1188Shiko mesazhin e fundit prej Sun 15 Mar 2009, 01:51
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Ēmenduritė e shkencės! 0Odeta1318Shiko mesazhin e fundit prej Thu 13 Nov 2008, 01:16
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Shqiptarja qė konfirmoi teorinė e prejardhjes sė universit. 0Odeta1002Shiko mesazhin e fundit prej Thu 13 Nov 2008, 01:13
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Dielli... 0Scarface2112Shiko mesazhin e fundit prej Thu 30 Oct 2008, 03:44
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė n'a tregon pėllėmba e dorės?! ... 3Scarface1168Shiko mesazhin e fundit prej Thu 30 Oct 2008, 03:36
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Anijet dhe Avionet e zhdukur ne Trekendeshin e Bermudes... 2Scarface1584Shiko mesazhin e fundit prej Thu 30 Oct 2008, 03:32
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Taulanti; 27 vjeēari Shqiptar qė mori patentėn e shpikėsit... 0Scarface2492Shiko mesazhin e fundit prej Thu 30 Oct 2008, 03:21
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Feminizmi 5Tigri2152Shiko mesazhin e fundit prej Mon 20 Oct 2008, 02:57
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Njė robot nė vend tė kirurgut 0Tigri1476Shiko mesazhin e fundit prej Mon 20 Oct 2008, 02:52
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Krijimi i ADN-sė dhe Mrekullitė e saj... 1, 235Tigri6739Shiko mesazhin e fundit prej Mon 20 Oct 2008, 02:50
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Robotėt vrasės, e ardhmja e luftės!!!... 5Scarface1133Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 May 2008, 00:39
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Kromozomi X te femrat shkaktar i shume semundjeve!... 0Scarface1006Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 May 2008, 00:30
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Leonardo da Vinēi dhe 17 shpikjet e tij... 0Scarface2118Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 May 2008, 00:25
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   15 zbulimet mė tė mėdha, tė tė gjitha kohėrave!... 0Administratori3182Shiko mesazhin e fundit prej Thu 31 Jan 2008, 03:34
nga Administratori
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 10:05