Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Denisa prej Sun 12 Apr 2009, 23:43

  Sikurse mund ta kuptoni edhe per nga emri qe mban kjo teme, eshte e mundur qe vetem Femrat te bejne pyetje dhe Djemte duhet qe vetem te pergjigjen.

  Shpresoj te me keni kuptuar qarte.

  Kaloshi mire
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Denisa prej Sun 12 Apr 2009, 23:44

  Ja poe nisi une e pare me nje pyetje;

  - A keni qare ndonjehere per ndonje vajze qe e keni dashur?!
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Tigri prej Mon 13 Apr 2009, 23:45

  [quote="- A keni qare ndonjehere per ndonje vajze qe e keni dashur?![/quote]

  Une nuk kam qare, pasi jam tip qe nuk qaj lehte.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Tigri prej Mon 13 Apr 2009, 23:46

  [quote="]- A keni qare ndonjehere per ndonje vajze qe e keni dashur?![/quote]

  Une nuk kam qare, pasi jam tip qe nuk qaj lehte.[/quote]


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga adela prej Thu 23 Apr 2009, 23:46

  Ne qofte se jeni te martuar dhe njihni nje tjeter femer akoma me te bukur se bashkeshortja juaj, a do ta prishnit martesen, per t'u martuar me tjetren?!
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 27 Apr 2009, 09:48

  Jo, kurre nuk do e beja nje gjest te tille.


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Scarfa10
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 11 May 2009, 22:23

  A do te kishit deshire qe e dashura juaj, te ishte mbi 5 vjet me e madhe se ti ne moshe?!


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Text_150
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Desperado prej Thu 14 May 2009, 22:33

  Jo, pasi nuk e preferoj partneren me te madhe ne moshe.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Denisa prej Sun 17 May 2009, 23:09

  Sa femije do te kishit deshire te keni?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Scarface prej Wed 27 May 2009, 22:35

  Dy me mjaftojne.


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Scarfa10
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 35
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga alkida24 prej Fri 29 May 2009, 22:16

  Ju pelqen me shume; te shikoni ndonje film apo te degjoni muzike?
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Tigri prej Sat 13 Jun 2009, 22:18

  Te shoh film.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Paula prej Fri 19 Jun 2009, 01:54

  A jeni tip qe tundoheni lehte nga femrat?
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Fri 19 Jun 2009, 23:08

  Ne qofte se femra eshte e bukur, ma heq trurin fare.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Daniela prej Sun 28 Jun 2009, 00:12

  Cila eshte pija juaj e preferuar?


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... 478f843eb50393eb697b0b8
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 10 Jul 2009, 01:54

  adela shkruajti:Ne qofte se jeni te martuar dhe njihni nje tjeter femer akoma me te bukur se bashkeshortja juaj, a do ta prishnit martesen, per t'u martuar me tjetren?!

  Kurren e kurres! Nuk do e beja kurre nje gabim te tille ne jete per hir te bukurise.


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Pictur10
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Alma prej Fri 24 Jul 2009, 02:56

  A dashuroni me gjithe zemer, apo thjesht per tu dukur sikure beni nje gje te tille?


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Thu 30 Jul 2009, 01:49

  Jo dashuroj, thjesht per tiu mburrur komshijes, e cila vazhdon te me refuzoje si vazhdimishte. hahahahahaa


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 17 Aug 2009, 20:39

  shpirti_omel shkruajti:Jo dashuroj, thjesht per tiu mburrur komshijes, e cila vazhdon te me refuzoje si vazhdimishte. hahahahahaa

  Hahahahahahahaaaaaaa...
  LOL


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Text_150
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:26

  SyKaltra shkruajti:
  shpirti_omel shkruajti:Jo dashuroj, thjesht per tiu mburrur komshijes, e cila vazhdon te me refuzoje si vazhdimishte. hahahahahaa

  Hahahahahahahaaaaaaa...
  LOL

  He mi, per se qesh?! E kam seriozishte une, nuk po bej shaka. hahahahaha


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Paula prej Mon 11 Jan 2010, 00:43

  Ciles enderr do i perkushtoheni me se shumti pergjate ketij viti?
  oarian
  oarian
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 38
  Vendndodhja : london
  Profesioni : shume profesione asnji dipllome
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2008
  Humor : humoristat shkodran

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga oarian prej Tue 12 Jan 2010, 01:29

  ME TE THANE TE DREJTEN ANDRRA KA SHUME QE TE GJITHE DUM ME I REALIZU . PO KET VIT UN DO I PERKUSHTOHEM REALITETIT . E SA PER ANDRRA , PUSHIMET VERORE ME I KALU NE SHQIPERI KJO DO ISHTE ANDRRA MA E MADHE . Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Icon_biggrin
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 18 Jan 2010, 10:11

  Paula shkruajti:Ciles enderr do i perkushtoheni me se shumti pergjate ketij viti?

  As qe e kam idene fare. Duke ecur e duke pare...


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Pictur10
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 31
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Romina prej Tue 19 Jan 2010, 00:23

  A i mbyllni syte kur puthni apo i mbani hapur?!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Jan 2010, 02:52

  Romina shkruajti:A i mbyllni syte kur puthni apo i mbani hapur?!

  Njerin e mbyll, tjetrin e mbaj hapur per te pare se cbehet rreth e rrotull.


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Pictur10

  Sponsored content

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 16 Jul 2020, 12:48