Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Albumi Fotografik i Pėrgjithshėm

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Vizatime te ndryshme te punuara me laps... 13shpirti_omel10576Shiko mesazhin e fundit Tue 08 Jun 2010, 09:24
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   Bardhe e Zi. 1, 2, ... , 4, 5113Tigri10571Shiko mesazhin e fundit Tue 08 Jun 2010, 09:20
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   Foto peisazhe nga Natyra 1, 2, 351Scarface10510Shiko mesazhin e fundit Sun 21 Mar 2010, 11:59
nga K@LoR5i
Asnjė mesazh i ri   Foto Romantike 1, 2, 3, 490Gurabardhesi10782Shiko mesazhin e fundit Tue 09 Mar 2010, 01:50
nga dANJELA
Asnjė mesazh i ri   Lule dhe vetem Lule... 1, 2, 3, 483SyKaltra10571Shiko mesazhin e fundit Sun 12 Apr 2009, 23:09
nga Denisa
Asnjė mesazh i ri   Fotografi Iluzioniste... 22Scarface3020Shiko mesazhin e fundit Sun 08 Feb 2009, 01:20
nga Tigri
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 03:15