Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Psikologjia

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Lumturia eshte e lindur. 3Genta2222Shiko mesazhin e fundit Mon 26 Mar 2018, 06:42
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Kush ju urdheron mendja apo zemra?! 4D€NADA2786Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 09:10
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė ėshtė Psikologjia? 0Administratori1220Shiko mesazhin e fundit Sun 15 May 2011, 10:39
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   A keni besim tek Psikologu?! 0Administratori992Shiko mesazhin e fundit Sun 15 May 2011, 00:17
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?! 4Administratori1365Shiko mesazhin e fundit Fri 18 Feb 2011, 23:21
nga megan
Asnjė mesazh i ri   Ju personalishte, sa besoni tek psikologu?! 2Arta11265Shiko mesazhin e fundit Mon 06 Sep 2010, 11:26
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   C'fare thone e c'fare duan te thojne! 0D€NADA1125Shiko mesazhin e fundit Sat 19 Jun 2010, 12:21
nga D€NADA
Asnjė mesazh i ri   Tė flesh e tė ėndėrrosh. Ēfarė ankthi! 0D€NADA1220Shiko mesazhin e fundit Sat 19 Jun 2010, 12:19
nga D€NADA
Asnjė mesazh i ri   Truri rritet edhe pas moshės 50-vjeēare. 0D€NADA1143Shiko mesazhin e fundit Sat 19 Jun 2010, 12:03
nga D€NADA
Asnjė mesazh i ri   Aroma e tij, ju len te kuptoni nese ju pelqen apo jo! 0Lida1191Shiko mesazhin e fundit Mon 14 Jun 2010, 22:07
nga Lida
Asnjė mesazh i ri   Larja e duarve, njė mėnyrė pėr tė pastruar ndėrgjegjjen. 0Lida1145Shiko mesazhin e fundit Mon 14 Jun 2010, 22:04
nga Lida
Asnjė mesazh i ri   Meditimi e shuan dhimbjen. 0Genta1156Shiko mesazhin e fundit Sat 12 Jun 2010, 22:11
nga Genta
Asnjė mesazh i ri   Meshkujt kane frike nga ''Andrologu''... 0Genta3288Shiko mesazhin e fundit Sat 12 Jun 2010, 22:10
nga Genta
Asnjė mesazh i ri   Studimi, femrat kane kujtese me te forte 

Ne moshen 50 vjecare, femrat jane me te afta te mbajne mend termat krahasuar me bashkemoshataret e seksit tjeter.

1dANJELA1228Shiko mesazhin e fundit Thu 08 Apr 2010, 23:13
nga raita albania
Asnjė mesazh i ri   Femrat Bjonde jane me agresive se sa femrat e tjera!!! 1Lida1317Shiko mesazhin e fundit Mon 22 Mar 2010, 10:09
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   Zhvillimi Psikologjik i femijeve 6Administratori3487Shiko mesazhin e fundit Fri 22 Jan 2010, 03:07
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Cilin cast te jetes do te donit t'a perjetonit?! 0Desperado1709Shiko mesazhin e fundit Wed 02 Dec 2009, 03:45
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Emocionet dhe klasifikimi i tyre 0Desperado2123Shiko mesazhin e fundit Wed 02 Dec 2009, 03:36
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   PARADOKSALE 0shaban cakolli4808Shiko mesazhin e fundit Tue 02 Jun 2009, 01:53
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Psikologjia e doreshkrimit dhe karakteri 0alkida243357Shiko mesazhin e fundit Fri 29 May 2009, 22:34
nga alkida24
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:02