Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+36
Armanda
Moza-2011
Alketa-fr
Landi
besiii
Bertushi
Elena
Klea@Love
Arjola
Lavdia
Zog i Shqipes
florida_L
Anduena01
Anxhela-2008
Sara
Djal~Matjan
Florida
Lida
Marsela
fabian
Odeta
ardhmerija e bukur
Romina
oarian
Alma
Administratori
Daniela
shpirti_omel
Paula
alkida24
Desperado
SyKaltra
Scarface
adela
Tigri
Denisa
40 posters

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 35
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Alketa-fr Thu 09 Dec 2010, 02:06

  Cfare mendimi mbani ju ne lidhje me femrat qe kane patur shume lidhje ne jete?!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori Sun 27 Feb 2011, 00:06

  Alketa-fr shkruajti:Cfare mendimi mbani ju ne lidhje me femrat qe kane patur shume lidhje ne jete?!

  S'kam asnje mendim per ta per arsye se nuk me interesojn aspak.
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 31
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Moza-2011 Fri 04 Mar 2011, 01:27

  Djema; - A ju pelqejn aventurat ne dashuri?!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori Fri 25 Mar 2011, 02:55

  Moza-2011 shkruajti:Djema; - A ju pelqejn aventurat ne dashuri?!

  Jo...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 02:33

  Ju ka ndodhur ndonjere qe edhe duke qene se ishit ne lidhje me dikend, ti jepnit premtime dikujt tjeter?!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori Sun 11 Dec 2011, 22:57

  Armanda shkruajti:Ju ka ndodhur ndonjere qe edhe duke qene se ishit ne lidhje me dikend, ti jepnit premtime dikujt tjeter?!

  Jo...
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga ENIGMATIKE Fri 15 Jun 2012, 23:44

  Pjesa me seksi e nje femre..?
  A eshte e vertet qe mashkulli me gjithe shpirt dashuron vetem njehere ne jete..?
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 37
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vranakondi Mon 23 Jul 2012, 08:12

  ENIGMATIKE shkruajti:Pjesa me seksi e nje femre..?
  A eshte e vertet qe mashkulli me gjithe shpirt dashuron vetem njehere ne jete..?

  Mendoj se eshte mendja!

  Po, e vertete!
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Sat 11 May 2013, 13:25

  pjesa me seksi e nje femre eshte gjoksi.
  Jo,per mendimin tim nuk eshte e vertet.
  barbi
  barbi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 29
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2015

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga barbi Fri 29 May 2015, 06:44

  A mondoni se femrat jane vertete te barabarta me ju edhe pse cdo dite thuhet emancipimi i femres ,barazi gjinore?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori Thu 22 Oct 2015, 18:35

  barbi shkruajti:A mondoni se femrat jane vertete te barabarta me ju edhe pse cdo dite thuhet emancipimi i femres ,barazi gjinore?

  Jo, nuk mendoj se vertete femrat jane te barabarta me meshkujt, dhe as kane qene e as do jene ndonjehere te barabarte pasi ky eshte rregull i natyres. Sa per emancipimin e femres, kjo s'do te thote se nese emancipohet femra do kete barazi gjinore, por eshte thjesht nje porte per tia lehtesuar femres shume gjera.

  Sponsored content


  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 4 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 27 Nov 2022, 23:30