Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Futbolli

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   RUSI-2018 

Kush meritoi kampionin?

1raifkashtanjeva871Shiko mesazhin e fundit Wed 18 Jul 2018, 02:13
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Cila ėshtė skuadra juaj e preferuar nė Shqipėri? 17Administratori2219Shiko mesazhin e fundit Sat 26 May 2018, 07:17
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? 18Tigri2070Shiko mesazhin e fundit Fri 20 Apr 2018, 22:17
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Klubet me te pasur te Futbollit 1shpirti_omel1808Shiko mesazhin e fundit Wed 11 Apr 2018, 04:45
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   7 futbollistėt me te paguar deri me sot... 1, 231Scarface2951Shiko mesazhin e fundit Sat 24 Mar 2018, 04:55
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   100 Futbollistet me te mire te vitit 2009 4Djal~Matjan1502Shiko mesazhin e fundit Tue 13 May 2014, 06:52
nga enes sadiku
Asnjė mesazh i ri   Han beson te forca e kuqezinjve. 0Tigri1184Shiko mesazhin e fundit Tue 30 Sep 2008, 03:27
nga Tigri
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 02 Oct 2022, 07:14