Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Mos bėni dietė nė sy tė fėmijėve!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mos bėni dietė nė sy tė fėmijėve! Empty Mos bėni dietė nė sy tė fėmijėve!

  Mesazh nga Administratori Wed 09 May 2012, 01:19

  Mos bėni dietė nė sy tė fėmijėve!

  Mos mbani dietė para syve tė fėmijėve tuaj.
  Nėse prindėrit janė nė dietė, sepse duan tė humbasin peshė,
  ėshtė mirė qė tė evitojnė qė kėtė fakt ta kuptojnė dhe fėmijėt.
  Pra fėmijėt nuk duhet tė kuptojnė qė prindėrit e tyre po bėjnė
  njė sakrificė, apo po privohen nga diēka, ėshtė mė mirė t’u lėmė
  atyre tė mendojnė se ne po kėrkojmė tė pėrmirėsojmė ushqimin
  tonė.


  ________________________________
  Mos bėni dietė nė sy tė fėmijėve! Pictur10

   Ora ėshtė Fri 25 Jun 2021, 11:56