Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kuriozitete & Lajme tė ēuditėshme

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  A e dini se...???!!! 1, 2, 360Scarface8716Shiko mesazhin e fundit Sun 06 May 2012, 10:57
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Rekorde Botėrore (Gines World Record's) 1, 243Administratori8326Shiko mesazhin e fundit Fri 27 Apr 2012, 01:47
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Kuriozitete tė ndryshme anembanė rruzullit tokėsor. 1, 2, ... , 15, 16377Administratori10303Shiko mesazhin e fundit Fri 27 Apr 2012, 01:45
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Norvegji, femijet e porsalindur pajisen me alarm kundėr grabitjes!!! 0Administratori1732Shiko mesazhin e fundit Mon 07 May 2012, 06:00
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Zbulohet njė hartė e Kubės e krijuar nga Kenedi... 0Administratori871Shiko mesazhin e fundit Mon 07 May 2012, 05:58
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Kush e krijoi simbolin e monedhės Euro. 0Administratori1070Shiko mesazhin e fundit Mon 07 May 2012, 05:57
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Tė mėsuarit e njė gjuhe tė huaj tė dytė ndryshon anatomin!  0Administratori1073Shiko mesazhin e fundit Mon 07 May 2012, 05:55
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   10 Lideret me te korruptuar ne bote. 0Administratori1143Shiko mesazhin e fundit Wed 02 May 2012, 23:53
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   10 fakte qe nuk i dinit per naften... 0Administratori1329Shiko mesazhin e fundit Wed 02 May 2012, 23:22
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ngrohja globale do te sjelle shume uragane. 0Administratori981Shiko mesazhin e fundit Wed 02 May 2012, 23:19
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Edhe Uji te shendosh. 0Administratori2395Shiko mesazhin e fundit Mon 16 Apr 2012, 23:44
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Qeni na kupton, sepse njeh mbi 1000 fjalė. 0Administratori1616Shiko mesazhin e fundit Mon 16 Apr 2012, 23:35
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Guri i Ziguratit. 0Armanda1027Shiko mesazhin e fundit Sat 14 Apr 2012, 01:50
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Shpikja e Busulles. 0Armanda2981Shiko mesazhin e fundit Sat 14 Apr 2012, 01:44
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Paraja, 'djalli' i ardhur nga barku i Tokes! 0Administratori1201Shiko mesazhin e fundit Mon 19 Mar 2012, 22:48
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Gaboheni nese mendoni se nuk ka specie qe jeton pafundesisht! 0Administratori1126Shiko mesazhin e fundit Mon 19 Mar 2012, 22:37
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ndenja ulur nė punė rrezikon 50% rritjen e vitheve! 0Armanda1086Shiko mesazhin e fundit Fri 09 Dec 2011, 03:18
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Vrau mesuesen, i duhej per film! 0Armanda1215Shiko mesazhin e fundit Fri 09 Dec 2011, 03:12
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Objekti mė i pistė nė botė!!! 0Administratori1480Shiko mesazhin e fundit Mon 31 Oct 2011, 21:04
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ushqimi i bollshem rrit kujtesen 1Tigri1916Shiko mesazhin e fundit Sat 08 May 2010, 00:25
nga myvela dervishaj
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Mon 28 Nov 2022, 00:08