Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Tekste Kėngėsh Shqiptare

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Tekste Kėngėsh tė ndryshme Shqiptare... 1, 2, ... , 4, 5110Administratori11615Shiko mesazhin e fundit Fri 04 May 2012, 10:52
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Tekste Kengesh Popullore Shqiptare... 1, 230Gurabardhesi11125Shiko mesazhin e fundit Tue 22 Mar 2011, 05:14
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  SERENATA... (Tekste Serenatash Korcare). 1, 234Scarface12153Shiko mesazhin e fundit Sun 29 Nov 2009, 12:01
nga Majlinda
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Tekste kengesh te lehta Shqiptare... 1, 244Odeta7346Shiko mesazhin e fundit Tue 09 Dec 2008, 03:00
nga Anisa
Asnjė mesazh i ri   KĖNGĖ PĖR MEHMET KRILEVĖN 0shaban cakolli1418Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Jul 2010, 00:37
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   NĖSE PYETNI 0shaban cakolli1039Shiko mesazhin e fundit Tue 22 Dec 2009, 05:18
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   NĖ KUJTESĖ TĖ ATDHETARĖVE TANĖ 3shaban cakolli1202Shiko mesazhin e fundit Tue 20 Oct 2009, 02:31
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   ETNOMUZIKOLOGJI 1shaban cakolli1047Shiko mesazhin e fundit Sat 29 Aug 2009, 22:21
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   KALAVESH LESHI 0shaban cakolli958Shiko mesazhin e fundit Sat 08 Aug 2009, 22:57
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   FALEMNDERIMI I KOSOVES 0shaban cakolli1238Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Jul 2009, 05:11
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   vendlindja 0shaban cakolli1150Shiko mesazhin e fundit Mon 20 Jul 2009, 00:50
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   MOS HARRONI KENGETARET E VJETER 0shaban cakolli1225Shiko mesazhin e fundit Fri 17 Jul 2009, 04:18
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   AUTO-EPIGRAFI I QAMILIT TĖ VOGĖL 0shaban cakolli1125Shiko mesazhin e fundit Sat 11 Jul 2009, 07:59
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   parodi rapsodike 0shaban cakolli1006Shiko mesazhin e fundit Tue 09 Jun 2009, 22:51
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   KĖNGĖ PĖR SHYT MAREVCIN 1shaban cakolli2624Shiko mesazhin e fundit Sun 17 May 2009, 05:45
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   KĖNGĖ PĖR HEROINAT SHQIPTARE 3shaban cakolli1956Shiko mesazhin e fundit Sat 09 May 2009, 20:32
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   MASAKRA NĖ GOSPONICĖ TĖ PRESHEVĖS 0shaban cakolli1153Shiko mesazhin e fundit Tue 05 May 2009, 05:18
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   MASAKRA NĖ ISEUKĖ TĖ CARAVAJKĖS 0shaban cakolli1171Shiko mesazhin e fundit Mon 04 May 2009, 04:22
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   KTHEMI ESHTRAT 0shaban cakolli1021Shiko mesazhin e fundit Tue 28 Apr 2009, 08:58
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   ETNOMUZIKOLOGJI 0shaban cakolli3375Shiko mesazhin e fundit Sat 28 Mar 2009, 04:12
nga shaban cakolli
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Moderator
Administratori
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:40