Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kėndi Poezisė Shqipe

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Koktej me Poezi nga Poetet me te shquar Shqiptar... 1, 2, ... , 4, 5121Administratori11574Shiko mesazhin e fundit Sat 13 Oct 2018, 22:45
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Poezi per Nenen, nga shkrimtare te ndryshem Shqiptare. 1, 230Tigri19574Shiko mesazhin e fundit Wed 28 Feb 2018, 02:01
nga Awu
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Pėrparim Hysi 

Poezi dhe Lirika tė ndryshme.

19Administratori1885Shiko mesazhin e fundit Thu 01 Mar 2018, 00:28
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   AH, MOR ATDHE ... 

Poezi

0Administratori460Shiko mesazhin e fundit Tue 27 Feb 2018, 04:59
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   GJITHĒKA SHtHURET ...!!! 

(Poemė nga S. Murati)

0Administratori950Shiko mesazhin e fundit Tue 08 Dec 2015, 01:41
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi vetjake 3siria2306Shiko mesazhin e fundit Mon 19 Jan 2015, 18:52
nga akrepi
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Ali Podrimja... 1, 233Administratori10761Shiko mesazhin e fundit Wed 26 Mar 2014, 02:45
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Dritėro Agolli... 1, 2, ... , 5, 6148Administratori13608Shiko mesazhin e fundit Sat 15 Mar 2014, 06:30
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Rudina Madani... 1, 2, 354Administratori7325Shiko mesazhin e fundit Wed 19 Feb 2014, 15:16
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   Vidio - Poezi te miat personale. 6Administratori1966Shiko mesazhin e fundit Mon 16 Jul 2012, 21:55
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Vargje qe rrjedhin nga zemra - Poezi te miat personale... 1, 2, ... , 6, 7164Administratori12189Shiko mesazhin e fundit Fri 06 Jul 2012, 01:23
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga poeti lirik, Xheladin Hamza. 1, 2, ... , 7, 8179Administratori11577Shiko mesazhin e fundit Tue 12 Jun 2012, 01:00
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Poeti dhe Shkrimtari, Ferit Ramadani. 1, 2, 3, 489Administratori7932Shiko mesazhin e fundit Wed 30 May 2012, 01:05
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Foto-Poezi... (© Saimiri.) 

Poezi me Foto tė pėrpunuara nga unė...

1, 2
37Administratori10480Shiko mesazhin e fundit Tue 29 May 2012, 22:29
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Lasgush Poradeci. 1, 2, 363Administratori11412Shiko mesazhin e fundit Mon 16 Apr 2012, 10:39
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Gjergj Fishta - Anzat e parnasit. 2Administratori7801Shiko mesazhin e fundit Sat 14 Apr 2012, 11:16
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga poetja: Alma Papamihali. 1, 2, 3, 498Administratori10932Shiko mesazhin e fundit Mon 27 Feb 2012, 12:00
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Liman Zogaj. 1, 2, 3, 484Administratori8860Shiko mesazhin e fundit Wed 22 Feb 2012, 14:12
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Kozeta Zylo... 22Administratori2971Shiko mesazhin e fundit Tue 21 Feb 2012, 23:50
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Vargje dhe Poezi te thurura per ''Mergimin'', plagen qe ende rrjedh gjak... 1, 2, 3, 486Administratori11129Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Aug 2011, 23:43
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Mon 22 Apr 2024, 23:48