Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Letėrsi Botėrore

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi nga poetė dhe shkrimtarė tė ndryshėm dhe me emėr tė madh nė Letėrsinė Botėrore. 1, 2, 355Scarface12617Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Mar 2018, 02:16
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  A ju pelqen Letersia e huaj dhe sa te dhene jeni pas saj?!... 9Administratori1970Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Mar 2018, 02:08
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   VIRGJILI 

Pėrmbledhje mbi jetėn dhe veprėn

0Administratori1515Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Oct 2015, 19:57
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   13 Zotat e olimpit 

Mitologjia Greke

13Administratori1292Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Oct 2015, 19:52
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Helena e Trojės dhe misteri i saj 

Nga Stavri Trako

0Administratori1072Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Oct 2015, 19:41
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Rubairat e Omar Khajamit... (Pėrkthyer nga: Hafiz Ali Korēa) 1, 2, 371Odeta10702Shiko mesazhin e fundit Sun 24 May 2015, 05:00
nga Marsida
Asnjė mesazh i ri   Prometeu i lidhur (Analize vepre) 

Eskili - Prometeu i lidhur

0Administratori1675Shiko mesazhin e fundit Sun 15 Jun 2014, 03:29
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Epi i Gilgameshit (Analize vepre) 0Administratori1646Shiko mesazhin e fundit Sun 15 Jun 2014, 03:23
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Disa poezi te poetit Pablo Neruda. 1, 243Scarface11278Shiko mesazhin e fundit Sat 17 Aug 2013, 11:19
nga G&T
Asnjė mesazh i ri   Tolstoi, gjeniu i harruar nė shtėpinė e tij. 0Administratori1381Shiko mesazhin e fundit Mon 16 Apr 2012, 23:26
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ernest Hemingway (Biografia) 1Administratori9220Shiko mesazhin e fundit Mon 01 Aug 2011, 21:19
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   TĖ ZGJEDHURA 15shaban cakolli3073Shiko mesazhin e fundit Sat 30 Jan 2010, 00:44
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   100 Novelat me te mira te te gjitha koherave. 0Djal~Matjan2577Shiko mesazhin e fundit Mon 30 Nov 2009, 12:41
nga Djal~Matjan
Asnjė mesazh i ri   Vargje nga Robert Berns. 1, 236Odeta9558Shiko mesazhin e fundit Thu 26 Nov 2009, 01:59
nga Studentja
Asnjė mesazh i ri   Poezi te Jacques Prevert. 8Denisa3014Shiko mesazhin e fundit Thu 26 Nov 2009, 01:40
nga Studentja
Asnjė mesazh i ri   Viktor Hygo (Poezi) 5Denisa8435Shiko mesazhin e fundit Sun 17 May 2009, 23:19
nga Denisa
Asnjė mesazh i ri   Johan Volfgang Gete 1, 232Tigri6031Shiko mesazhin e fundit Sat 28 Mar 2009, 01:03
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Kahlil Gibran 8Desperado1641Shiko mesazhin e fundit Sat 07 Feb 2009, 13:49
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Ferri nga Dante Aligieri... 1, 2, ... , 6, 7166Tigri10936Shiko mesazhin e fundit Thu 25 Dec 2008, 05:26
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   25 romanet mė tė mirė nė botė tė vitit 2008 5Scarface2809Shiko mesazhin e fundit Sun 14 Dec 2008, 01:57
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Jim Morrison - Poezi 22Tigri3997Shiko mesazhin e fundit Tue 18 Nov 2008, 23:44
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Sharl Bodler - Poezi 13Scarface10551Shiko mesazhin e fundit Mon 17 Nov 2008, 00:11
nga Scarface
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:46