Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Teologjia (Feja)

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   A besoni nė jetėn e pėrtejshme?! 9Administratori2051Shiko mesazhin e fundit Sun 04 Mar 2018, 04:49
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   FEJA 2shaban cakolli1196Shiko mesazhin e fundit Thu 05 Jul 2012, 17:55
nga xheladin hamza
Asnjė mesazh i ri   C'mendoni per regjistrimin e popullesis shqipetare sipas perkatesi fetare 1fabian1147Shiko mesazhin e fundit Tue 23 Feb 2010, 21:34
nga Vizitor
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Teologjia (Feja)

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Feja Muslimane

Feja Muslimane

Kėtu besimtarėt muslimanė do tė mund tė diskutojnė dhe shkėmbejnė midis tyre mendimet dhe pikėpamjet qė kanė.

2415360 Tregime Islame
Sat 06 Aug 2016, 09:13
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja Kristiane

Feja Kristiane

Besimtarėt e krishterė do tė mund tė diskutojnė dhe shkėmbejnė midis tyre mendimet dhe pikėpamjet qė kanė mbi kėtė besim fetar.

113KUSH ĖSHTĖ MESIA?
Fri 06 Jan 2012, 01:43
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja Ortodokse

Feja Ortodokse

Besimtarėt ortodokse do tė mund tė diskutojnė dhe shkėmbejnė midis tyre mendimet dhe pikėpamjet qė kanė mbi kėtė besim fetar.

11Per te gjitha inform...
Tue 29 Sep 2009, 19:45
Alban Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fetė e tjera

Fetė e tjera

Besimtarėt e feve te tjera do tė mund tė diskutojnė dhe shkėmbejnė midis tyre mendimet dhe pikėpamjet qė kanė mbi besimet e tyre fetare.

00

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 27 Nov 2022, 23:30