Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

5 posters

  Beni kerkesen tuaj per kenge

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Administratori Tue 20 Jan 2009, 03:12

  Ne kete teme, do te keni mundesi qe vetem te beni kerkesen tuaj per ndonje kenge qe deshironi te gjeni.
  Gjithsejcili me pas mundet te jape ndihmesen e vet, per kengen e kerkuar.

  Shpresoj te me keni kuptuar qarte.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Vizitor Tue 26 Jan 2010, 00:20

  do tė kisha dėshirė qė tė mė ndihmojė ndokush nga juve se a i ka tė pėlqyer nė masėn e duhur rock-bendet e dikurshme Led Zeppelin, Creadence Clearwater Revival apo Deep Purple, dhe a e keni tė qartė se Pink Flloyd, mund tė dėgjohet edhe pėr shumė vite tė tjera.
  adili
  adili
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 59
  Vendndodhja : prizren
  Profesioni : Securiti
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/08/2009

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga adili Sun 31 Jan 2010, 03:18

  do te kisha pas deshire tekstin e kenges te cilen e kendon Ardit Gjebrea,JON,kur e kam ndegjuar me heret shume me ka pelqyer kjo kenge,nese mundet dikush te dergon do te isha shume mirenjohes,me respekt adili,ju pershendes te gjithe stafin dhe anetaret.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Administratori Sun 31 Jan 2010, 11:23

  Pershendetje i nderuar Adil.
  Duke qene se paske deshire tekstin e kenges JON te kenduar nga Ardit Gjebrea, po e vendos tekstin e kesaj kenge ne vazhdim vetem per kenaqesine tende.  Ardit Gjebrea - Jon

  Linde ne nje kohe te deshperuar
  Me dhimbje, Jon
  Kur anijet si fantasma
  Neper det me aventura
  Klithnin: Liberta!

  Dhe syte i kish aty gjithe Shqiperia,
  Ajo dinte si duronte
  Po i shkuleshin filizat
  Deti u be mal me njerez,
  E toka det me lot

  Dhe ty per here te pare te puthte drita
  Ti linde, Jon
  Nuk e dije cish gezimi
  As dhimbja as mjerimi
  Qe flake, godet e rrudh nje toke

  Jon, ky emer marre nga deti
  Jon, me kenge vale tund djepin
  Jon, dhe ti e ndjeve aromen
  Ta kesh per jete me vete

  Jon, ky emer marre nga deti
  Jon, me kenge vale tund djepin
  Jon, dhe ti e ndjeve aromen
  Ta kesh per jete me vete

  Sot me gjithe foshnjet ne bote ti je njesoj
  Si ata ti qesh e luan
  Kjo eshte vetem nisja juaj
  Por do rritesh do kuptosh
  Se fatet sjane njesoj

  Bekimin merr nga mua
  O shpirt i patrazuar
  Nje fjale te thene ma degjo
  Zinxhire te praruar ty kane per te ofruar
  Por prape do jesh skllaveri

  Jon, ky emer marre nga deti
  Jon, me kenge vale tund djepin
  Jon, dhe ti e ndjeve aromen
  Ta kesh per jete me vete

  Jon, ky emer marre nga deti
  Jon, me kenge vale tund djepin
  Jon, dhe ti e ndjeve aromen
  Ta kesh per jete me vete

  Jon, po te lundrosh me kete emer
  Jon, dhe te takohesh me vellezer
  Jon, do te mjaftojne dy duar
  Te thuash se je, ti je, je Jon

  Bekimin merr nga mua
  O shpirt i patrazuar
  Nje fjale te thene ma degjo

  Me skllav jo nuk te dua
  Nga vetja i mohuar, Jon, Jon
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Administratori Sun 31 Jan 2010, 11:27

  Ne te njejten kohe, perseri per kenaqesi te adilit qe beri kerkesen per tekstin e kesaj kenge, po vendos me poshte edhe kengen ...

  Degjim te kendshem.

  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Vizitor Mon 01 Feb 2010, 18:21

  do tė dėshiroja njė kėngė nga i madhi dhe i paarritshmi Aleksandėr Gjoka, dmth. cilėndo kėngė tė ti, e cila kėndohet me thellėsi tė zemrės.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Administratori Tue 02 Feb 2010, 00:13

  Kenga e Aleksander Gjokes ne vijim, e titulluar Dite dimri, vjen thjeshte per kenaqesi te raif kashtanjeves, pasi eshte po ai qe ka bere edhe kerkesen per nje kenge te Aleksander Gjokes, ndaj edhe une vendosa kete.
  Degjim te kendshem.

  Sinqerishte:
  Saimiri...

  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Vizitor Tue 02 Feb 2010, 00:28

  desha tė falėnderoj saimirin, sepse e kam pėr zemėr kėndimin e gjokės, dhe personalisht mendoj se ai ka njė instrument apo njė zė aq melodioz dhe aq tė kėndshėm sa e ka meritėn e theksuar qė ka emėr artisti.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Administratori Thu 04 Feb 2010, 01:18

  raif kashtanjeva shkruajti:desha tė falėnderoj saimirin, sepse e kam pėr zemėr kėndimin e gjokės, dhe personalisht mendoj se ai ka njė instrument apo njė zė aq melodioz dhe aq tė kėndshėm sa e ka meritėn e theksuar qė ka emėr artisti.

  Edhe une te falenderoj ty i nderuar dhe te uroj cdo te mire ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  GJIN
  GJIN
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 51
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/04/2010

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga GJIN Fri 09 Apr 2010, 15:06

  thank you
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 75
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Sun 17 Feb 2013, 19:30

  pershendetje!
  Do deshiroja te degjoja nje kenge te kenduar nga i madhi,i ndjeri Sali Mani te viteve shtatedhjet. Respekt e nderime !
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga raifkashtanjeva Thu 01 Mar 2018, 20:58

  do tė dėshiroja ta shkarkoj LED ZEPPELIN dhe kėngėn e legjendave tė pop-rockut botėror STARWAY to HEAVEN

  Sponsored content


  Beni kerkesen tuaj per kenge Empty Re: Beni kerkesen tuaj per kenge

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:30