Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Gjuha Shqipe

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin? 

<Himni>

3zogi2718Shiko mesazhin e fundit Tue 01 May 2018, 17:40
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Sa mendoni se ka dallim dituria e shqipetarev te Kosoves me ate te shqipetarev te Shqiperise? 13fjolla-12201Shiko mesazhin e fundit Tue 01 May 2018, 17:38
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   STUDIME GJUHESORE 21Administratori2255Shiko mesazhin e fundit Tue 03 Feb 2015, 06:17
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Fjale te urta popullore... 1, 2, ... , 5, 6149Administratori10073Shiko mesazhin e fundit Sun 21 Oct 2012, 03:05
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   shkolla e pare shqipe 6Klodiana3915Shiko mesazhin e fundit Sun 21 Oct 2012, 02:59
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   gjuhe shqipe 

analize

1toni1444Shiko mesazhin e fundit Sun 05 Sep 2010, 10:24
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   KULTURA E TĖ FOLMES SONĖ 1shaban cakolli1614Shiko mesazhin e fundit Tue 02 Feb 2010, 00:25
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Gjuha Shqipe... 5Administratori1972Shiko mesazhin e fundit Mon 01 Feb 2010, 21:51
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   NE MBROJTJE TE GJUHES DHE TRADITES SONE 0shaban cakolli1254Shiko mesazhin e fundit Sat 15 Aug 2009, 02:51
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Shkrimi mė i vjetėr i gjuhės shqipe gjendet nė Romė'. 0Odeta1825Shiko mesazhin e fundit Thu 13 Nov 2008, 00:49
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Historia e Alfabetit Shqip. 1Enkelejda3641Shiko mesazhin e fundit Sun 29 Jun 2008, 13:03
nga Enkelejda
Asnjė mesazh i ri   FJALET TE URTA NGA POPULLI 1fjolla-11626Shiko mesazhin e fundit Wed 11 Jun 2008, 01:27
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   Rėndėsia e autorėve tė vjetėr pėr gjuhėn e sotma Shqipe. 4Administratori2815Shiko mesazhin e fundit Mon 17 Mar 2008, 01:57
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Rregullat sintaksore dhe morfologjike tė gjuhės shqipe 22Administratori10013Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2007, 13:35
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 02 Oct 2022, 07:39