Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+6
Matilda
Luleshtrydha
Alma
Hena
Djal~Matjan
AlbGirl
10 posters

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga AlbGirl Mon 16 Mar 2009, 05:31

  Gjithsejcili nga ne besoj se e ndjek moden, dikush pak e dikush tjeter i semure fare pas saj, ndaj arsyeja qe e hapa kete teme, eshte se doja te dija se sa te fiksuar jeni ju anetare te forumit pas modes, e cila ndryshon nga stina ne stine.

  gjithe te mirat
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 43
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga Djal~Matjan Thu 23 Apr 2009, 01:56

  Mundohem qe ta ndjek disi moden, por nuk mund te them qe jam shume i dhene pas saj.
  Hena
  Hena
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 43
  Pikėt : 14
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 21/05/2009

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga Hena Fri 22 May 2009, 10:50

  Moda eshte dic qe cdo stine ndryshon bile ne kohet e sotshme edhe modelet e floririt ndryhojne ne cdo stine sa qe percjellja e te gjitha ketyre eshte ndonjehre e veshtire,por te jesh trendy eshte bukur duke kombinuar me nje stil te vetes sespe ndonjehehre edhe stilistet e teprojne me ekstravagancen dhe cmendurine per te ven ne pah risi duke shkuar shume larg sa qe shemtojne vijat fizike te njeriut,mendimi im eshte se cdo kush duhet te kete nje kod te veshjes se tij/saj.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 36
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga Alma Mon 27 Jul 2009, 07:34

  Personalishte nuk mund te them se e ndjek edhe aq shume moden, por me aq sa kam mundesi mundohem qe ti pershtatem me perafersi.
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 38
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga Luleshtrydha Mon 24 Aug 2009, 03:08

  Jam e cmendur fare pas modes.
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 40
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga Matilda Thu 27 Aug 2009, 00:15

  Disi, jo edhe aq shume.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga Marsela Sun 06 Dec 2009, 11:46

  Luleshtrydha shkruajti:Jam e cmendur fare pas modes.


  E tille jam edhe une per moden.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga Armanda Sat 05 May 2012, 03:22

  Jo edhe shume sepse sna e mban buxheti.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga alexandramalaj Sat 25 Aug 2012, 09:33

  Nuk para me pelqen te vishem sipas modes sepse moden e krijon vet njeriu
  arushi
  arushi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 33
  Pikėt : 7
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/10/2012

  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga arushi Fri 12 Oct 2012, 07:34

  mendoj se nese kur shikohesh ne pasqyre dhe te pelqen vetja atehre kjo eshte moda

  Sponsored content


  Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? Empty Re: Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 06:59