Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Emigracioni

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A do te ktheheni njehere e pergjithmone ne Shqiperi dhe kur?!... 15Gurabardhesi2372Shiko mesazhin e fundit prej Sun 15 Sep 2013, 23:57
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Per Emigracionin,, 

Tregim

1Lavdrim xira702Shiko mesazhin e fundit prej Sat 01 Sep 2012, 00:07
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sa te kenaqur jeni nga jeta ne Mergim? 3Zog i Shqipes1411Shiko mesazhin e fundit prej Thu 03 May 2012, 00:35
nga engjelli_blu
Asnjė mesazh i ri   NĖ GELSENKIRCHEN TĖ GJERMANISĖ MĖRGIMTARĖT TANĖ SHĖNUAN DITĖN E FLAMURIT 0shaban cakolli1130Shiko mesazhin e fundit prej Thu 02 Dec 2010, 15:16
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   ITAKA 5shaban cakolli1066Shiko mesazhin e fundit prej Sun 25 Apr 2010, 14:18
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   Sa vite keni ne Kurbet? 2Zog i Shqipes862Shiko mesazhin e fundit prej Sun 25 Apr 2010, 14:11
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   Lufte qe duhet luftuar deri ne sherimin e plote-plaga e merg 2shaban cakolli1468Shiko mesazhin e fundit prej Sun 25 Apr 2010, 14:08
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   Emigracioni, plaga aktuale mė e madhe e Kombit Shqiptar. 6Administratori1892Shiko mesazhin e fundit prej Sun 25 Apr 2010, 14:01
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   KURBET HE ZJARR FERRI;PERSE PO NA I GLLABERON DJEMAT? 1shaban cakolli950Shiko mesazhin e fundit prej Fri 07 Sep 2007, 01:47
nga Administratori
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 02 Jun 2020, 07:02