Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  J'u lutemi, qė tė lexoni rregulloren e forumit pėrpara se tė rregjistroheni...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  J'u lutemi, qė tė lexoni rregulloren e forumit pėrpara se tė rregjistroheni... Empty J'u lutemi, qė tė lexoni rregulloren e forumit pėrpara se tė rregjistroheni...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 17 Mar 2008, 01:13

  Pėrshėndetje tė nderuar vizitorė tė kėtij forumi.

  Nė vijim tė kėsaj teme do tė mund te njiheni disi
  mė qartė me rregulloren e kėtij forumi, pėrpara se
  tė rregjistroheni dhe tė postoni nė forum.

  Me respekt ndaj tė gjithėve:
  Stafi drejtues i Forumit Guri Bardhė...


  ________________________________
  J'u lutemi, qė tė lexoni rregulloren e forumit pėrpara se tė rregjistroheni... Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  J'u lutemi, qė tė lexoni rregulloren e forumit pėrpara se tė rregjistroheni... Empty Re: J'u lutemi, qė tė lexoni rregulloren e forumit pėrpara se tė rregjistroheni...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 17 Mar 2008, 01:27

  ---==RREGULLORJA E FORUMIT GURI BARDHĖ==---


  J'u lutem lexojeni Rregulloren me kujdes:

  Pėrpara se tė Regjistroheni nė Forumin Guri Bardhė,

  ju duhet te lexoni rregulloren qė pėrmban ky forum.
  -Nė qoftė se Rregullorja j'u duket e pranushme atėherė
  ju duhet t'a pranoni dhe zbatoni atė.
  -Nė qoftė se Rregullorja nuk ju duket e pranushme,
  atėherė do tė jetė mė mirė qė tė mos vazhdoni me proēedurėn e regjistrimit.


  Pasi tė jeni Regjistruar, llogaria juaj personale
  duhet tė aprovohet dhe aktivizohet nga vetė ju personalishtė.
  Nė adresėn e e-mailit qė keni vendosur gjatė
  proēedurės sė Regjistrimit, do t'ju dėrgohen detajet
  tuaja tė identifikimit sėbashku me linkun e aktivizimit
  tė llogarisė tuaj personale.
  Pėr tė aktivizuar llogarinė tuaj, mjafton qė tė klikoni
  mbi linkun e dėrguar nė e-mail.


  Pėrmbajtja e rregullores se Forumit Guri Bardhė:

  1.Gjuha kryesore e forumit Guri Bardhė ėshtė Gjuha Shqipe.

  Gjuhėt e tjera do tė jenė tė lejueshme vetėm nė rastet kur shprehin:
  a) -thėnie apo batuta,
  b) -terma apo fjalė qė nuk kanė pėrkthime nė gjuhėn shqipe,
  c) -artikuj ose shkrime me referencat pėrkatėse.


  "Nė rast shkelje tė kėsaj pike, postimi juaj do tė ndryshohet

  ose fshihet pa asnjė lloj paralajmėrimi nga Administratori
  apo Moderatorėt e kėtij Forumi"!  2.Janė tė ndaluara rreptėsisht postimet qė kanė pėr qėllim
  tė shajnė me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt njė antar tė forumit.
  Shkelja e kėsaj pike do t'ju sjellė si pasojė paralajmėrimin
  pėr heqje e sė drejtės sė qenit anėtar nė kėtė forum!  3.Janė tė ndaluara rreptėsishtė postimet me pėrmbajtje
  pornografike si; shkrime, foto apo lidhje me faqe tė tilla.
  Shkelja e kėsaj pike do tė sjelle si pasojė paralajmėrim
  pėr heqjen e sė drejtės sė qenit anėtar nė kėtė forum!


  4.Postimet duhet t'i pėrkasin temės pėrkatėse gjithashtu

  temat e reja duhen ti pėrkasin kategorisė pėrkatėse.
  Nė rast tė kundėrt postimi do ndryshohet ose fshihet
  pa paralajmėrim, ndėrsa tema do tė transferohet
  kategorinė pėrkatėse tė forumit.
  5.Ndalohet rreptėsisht pėrmbytja (flood) me mesazhe nė forum.
  Si e tillė konsiderohet, postimi i tė njėjtit postim ose
  temė mė shumė se dy herė.
  Gjithashtu temat e njėjta do tė fshihen duke
  pėrdorur si kriter vjetėrsinė e temės.
  Postimet e temės sė re do t'i ngjiten temės sė vjetėr,
  sipas vendimit qė do tė marri stafi Administrues apo Moderues
  i Forumit Guri Bardhė!


  6.Ē'do postim qė bėhet nė kėtė forum,

  konsiderohet pronė e forumit dhe si e tillė,
  i perket forumit tė vendos se ē'do tė bėhet me to.
  Nė rast se keni ndonjė koment personal pėr ndonjė postim,
  mund tė kontaktoni Admistratorin ose ndonjėrin
  nga Moderatorėt e Forumit Guri Bardhė.


  7.Stafi Administrues dhe Moderues i kėtij forumi,

  nuk mban ASNJĖ lloj pėrgjegjėsie pėr temat e hapura
  nga anėtarė tė ndryshėm rreth opinioneve tė tyre,
  por do tė marrė masat e duhura kur temat e hapura
  apo postimet e bėra nė forum bien ndesh me
  Rregulloren e Forumit Guri Bardhė!

  *Pėr ē'do lloj pyetjeje, sugjerimi apo paqartėsie
  qė mund tė keni nė lidhje me Forumin Guri Bardhė
  gjithashtu edhe ankesat ndaj ADMINISTRATORĖVE dhe MODERATORĖVE
  tė kėtij forumi, jeni tė lutur tė na shkruanitek
  nėnforumi; Ankesa dhe Sygjerime pėr kėtė forum...  -Shėnim:
  Rregullorja e Forumit Guri Bardhė pėrbėn njė nga shtyllat
  bazė mbi tė cilėn ky forum vepron.
  Stafi Drejtues i Forumit Guri Bardhė j'u kėshillon dhe

  njėkohėsishtė uron qė kjo rregullore do zbatohet me
  rigorozitet nga ē'do anėtar i kėtij Forumi, me qėllim qė
  tė ndėrtojmė dhe tė kemi njė ambient dhe klimė sa mė
  konstruktive nė kėtė Forum...

  (Kjo rregullore u pėrpilua nga Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhė)


  -J'u falenderojmė pėr kohėn qė vutė nė dispozicion pėr tė lexuar
  rregulloren e kėtij forumi...  Me respekt pėr tė gjithė:
  Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhė...


  ________________________________
  J'u lutemi, qė tė lexoni rregulloren e forumit pėrpara se tė rregjistroheni... Pictur10

   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 14:04