Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Tė qeshim sebashku

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Fotografi pėr tė qeshur... 1, 2, ... , 12, 13308Administratori10004Shiko mesazhin e fundit Sat 05 May 2012, 11:28
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Barsaleta pėr tė qeshur 1... 1, 2, ... , 14, 15366Administratori10040Shiko mesazhin e fundit Fri 20 Apr 2012, 01:52
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. 1, 237Administratori9653Shiko mesazhin e fundit Fri 04 Feb 2011, 19:54
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Barsaleta pėr tė qeshur 2... 1, 2, ... , 4, 5117Scarface9999Shiko mesazhin e fundit Tue 18 Jan 2011, 20:32
nga megan
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... 8Administratori1926Shiko mesazhin e fundit Sat 31 Mar 2012, 13:08
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Foto te levizshme per te qeshur. 21Scarface10005Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Apr 2010, 00:29
nga Anduena01
Asnjė mesazh i ri   Barcaleta 2fran pjetergjokaj1181Shiko mesazhin e fundit Thu 07 Jan 2016, 07:07
nga ajo goca
Asnjė mesazh i ri   Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... 1, 2, 360Administratori9999Shiko mesazhin e fundit Sat 31 Mar 2012, 13:11
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Gjerat pozitive per nje Duhanpires... 9shpirti_omel3127Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Dec 2011, 02:45
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... 7Alma2655Shiko mesazhin e fundit Thu 17 Nov 2011, 14:22
nga SHEFKI
Asnjė mesazh i ri   Himni i Kosoves 5fjolla-11879Shiko mesazhin e fundit Thu 17 Nov 2011, 14:16
nga SHEFKI
Asnjė mesazh i ri   Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! 

Ka nga ato pyetje qe i perdorim aq shpesh ne jeten e perditshme, por qe jane me te vertete shume acaruese per shume nga ne...

22Erilda2479Shiko mesazhin e fundit Sat 26 Mar 2011, 16:05
nga iliriana
Asnjė mesazh i ri   20 Ndryshimet mes Kompjuterit dhe Dashnores... 0Administratori1196Shiko mesazhin e fundit Tue 26 Oct 2010, 02:37
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan?! 0Administratori1410Shiko mesazhin e fundit Wed 23 Jun 2010, 00:06
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... 4Administratori9999Shiko mesazhin e fundit Sat 27 Mar 2010, 12:19
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   Interneti 4fjolla-11677Shiko mesazhin e fundit Tue 16 Feb 2010, 09:53
nga dinipress
Asnjė mesazh i ri   Himni Shqiptar kundėr grekėve...(Vjershė Humoristike) 4Scarface4444Shiko mesazhin e fundit Tue 01 Dec 2009, 02:17
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   NGA THESARI POPULLOR 1shaban cakolli1581Shiko mesazhin e fundit Tue 01 Dec 2009, 02:16
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. 4Administratori1610Shiko mesazhin e fundit Tue 01 Dec 2009, 02:06
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Barsaleta per Bjondet 19Enkelejda5889Shiko mesazhin e fundit Tue 01 Dec 2009, 02:05
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Anektoda Per Bjondet. 13shpirti_omel2843Shiko mesazhin e fundit Sat 21 Mar 2009, 21:50
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   HUMORISTIKE 15shaban cakolli2499Shiko mesazhin e fundit Tue 17 Jun 2008, 06:12
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   SHPREHEJE QESHARAKE 15fjolla-17993Shiko mesazhin e fundit Wed 11 Jun 2008, 01:40
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   SHIGJETAT (Barsaleta) 7shaban cakolli1471Shiko mesazhin e fundit Mon 09 Jun 2008, 23:02
nga fjolla-1
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 23:58