Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kinematografia

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Kinemaja Shqiptare. 0Scarface1575Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Nov 2008, 03:09
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte aktori me i preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju? 16Daniela3212Shiko mesazhin e fundit Sat 24 Mar 2018, 03:30
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? 6Administratori1820Shiko mesazhin e fundit Sun 03 Mar 2013, 07:58
nga Mars92
Asnjė mesazh i ri   Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume 5fabian1867Shiko mesazhin e fundit Tue 12 Feb 2013, 00:30
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   A ju pelqen teatri?! 0Armanda1011Shiko mesazhin e fundit Fri 16 Dec 2011, 04:29
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? 11Enkelejda2149Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Dec 2011, 02:29
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti? 4Genta1073Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Dec 2011, 02:26
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju? 9Daniela1888Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Dec 2011, 02:25
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Telenevela ''Njerez dhe Fate''. 2Scarface1390Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Nov 2010, 02:57
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sulejman Dibra 0D€NADA1109Shiko mesazhin e fundit Sat 19 Jun 2010, 12:36
nga D€NADA
Asnjė mesazh i ri   Lazėr Filipi. 0D€NADA1572Shiko mesazhin e fundit Sat 19 Jun 2010, 12:35
nga D€NADA
Asnjė mesazh i ri   Lista e aktorėve dhe aktoreve tė Kinematografisė Shqiptare... 0alkida242813Shiko mesazhin e fundit Wed 15 Apr 2009, 23:47
nga alkida24
Asnjė mesazh i ri   Timo Flloko. 1Odeta1261Shiko mesazhin e fundit Thu 13 Nov 2008, 00:44
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Violeta Manushi. 1Odeta1360Shiko mesazhin e fundit Thu 13 Nov 2008, 00:39
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Sulejman Pitarka. 2Odeta1649Shiko mesazhin e fundit Thu 13 Nov 2008, 00:35
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Robert Ndrenika. 0Administratori1599Shiko mesazhin e fundit Sun 10 Aug 2008, 22:21
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Reshat Arbana... 0Desperado1690Shiko mesazhin e fundit Tue 05 Aug 2008, 22:45
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Historia e filmit dokumentar shqiptar. 2Daniela5654Shiko mesazhin e fundit Mon 21 Jul 2008, 22:02
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   Tituj Filmash Shqiptare. 1, 245Desperado10390Shiko mesazhin e fundit Wed 16 Apr 2008, 02:05
nga Scarface
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Kinematografia

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

00
Asnjė mesazh i ri

11"PO PASTAJ ...?!" ...
Wed 18 Nov 2015, 08:21
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sat 15 Jun 2024, 11:12