Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Albumi Fotografik

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
No message.
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Albumi Fotografik

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik Shqiptar

Albumi Fotografik Shqiptar

Ky ėshtė Albumi Fotografik Shqiptar, nė tė cilin do t'ju jepet mundėsia tė shikoni dhe tė vendosni fotografi tė nga Shqipėria... (Peisazhe, Qytete, Vende Turistike, Figura te njohura nga fusha e Artit dhe e Politikės.)

Pra me pak fjale gjithshka lloj fotoje qė ėshtė Shqiptare...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues


647Fotografi te ndryshm...
Thu 22 Oct 2015, 20:08
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik i Pėrgjithshėm

Albumi Fotografik i Pėrgjithshėm

Ky ėshtė Albumi Fotografik i Pėrgjithshėm i Forumit, nė tė cilin pėrfshihen fotografi tė ndyshme nga tė gjitha fushat e jetės anembanė globit...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues


6378Vizatime te ndryshme...
Tue 08 Jun 2010, 09:24
florida_L Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:12