Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+8
Scarface
besiii
florida_L
Klea@Love
mirela ela
Majlinda
Daniela
Administratori
12 posters

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Sondazh

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  [ 5 ]
  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Vote_lcap15%Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Vote_rcap [15%] 
  [ 28 ]
  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Vote_lcap85%Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Vote_rcap [85%] 

  Totali i votave: 33
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga Administratori Sun 01 Aug 2010, 12:24

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Aug 2010, 01:51

  Jo, nuk mendoj asnjehere qe paraja eshte gjithcka ne jete.
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga Majlinda Sat 04 Sep 2010, 01:26

  Paraja nuk mund te jete kurresi gjithcka ne jete per mua.
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 46
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga mirela ela Thu 09 Sep 2010, 00:27

  Jo.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga Klea@Love Thu 09 Sep 2010, 02:40

  Apsolutisht jo po edhe pa para nuk jetohet kurre mundemi te themi sna duhen gje leket per kush e ka perjetuar varferine thote mos me qofte i madhi zot ta provoj akoma por para ka raste te qon ne nje rruge ku nuk din te dalesh me ka raste te sjell lumturi deri diku
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 41
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga florida_L Sat 11 Sep 2010, 01:22

  Per cfare nevojitet paraja, ne qofte se nuk je i shendetshem dhe i lumtur.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga Klea@Love Sat 18 Sep 2010, 02:42

  Nuk e ben paraja e gjith lumturin e njeriun
  besiii
  besiii
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 37
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/09/2010

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga besiii Wed 29 Sep 2010, 10:59

  Shum qka nuk blihet as nuk arrihet me para
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga Scarface Wed 17 Nov 2010, 11:12

  Jo.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga alexandramalaj Sat 01 Sep 2012, 12:24

  Jo nuk eshte gjithcka ne jete por pa te nuk mund te hedhesh asnje hap.
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 55
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga zogi Sat 06 Oct 2012, 12:43

  paraja e qorodit njeriun
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 32
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga Horrja Sat 20 Oct 2012, 00:59

  Asnjehere paraja sesht gjithshka...mund te kesh para por nuk din si ti perdoresh...ose mund te kesh para dhe jo dashuri;sesht leku gjithshka,edhe pse shumica njerzve e vejn lekun para ndjenjave e miqsise
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 76
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Forumi guri bardhe

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Sun 17 Feb 2013, 01:47

  paraja nuk eshte gjithcka.
  Me para mund te jesh i pasur.
  mund te blesh cdo gje ,bile mund te arrish deri atje sa me para i rremben eedhe lumturine dikujt.Me mire i varfer por te keshe nje zemer te paster e te sincert ne nje trup te shendosh se te keshe pasurin e botes por me nje zemer te lige.

  Sponsored content


  Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?! Empty Re: Mendoni se paraja eshte gjithcka ne jete?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 03:43