Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+3
Administratori
SyKaltra
Tigri
7 posters

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Sondazh

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  [ 2 ]
  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Vote_lcap13%A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Vote_rcap [13%] 
  [ 14 ]
  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Vote_lcap87%A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Vote_rcap [87%] 

  Totali i votave: 16
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga Tigri Fri 09 Jan 2009, 02:31

  Te gjithe e kemi kaluar neper ate periudhe te jetes, dhe te gjithe e dime qe c'do femije gabon, pasi edhe ne kemi bere plot gabime kur kemi qene femije.
  Arsyeja qe me shtyri te hapja kete teme eshte, pyetja e cila eshte parashtruar qe ne titullin e temes se: -A eshte e drejte apo jo qe te goditet me shuplake femija sa here qe ben nje gabim?!

  Kalofshi mire.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty Re: A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga SyKaltra Fri 30 Jan 2009, 02:46

  Pershendetje Tigri dhe urime per temen.
  Per mendimin tim nuk eshte aspak e drejte qe te qellohet me shuplake femija sa here qe ben ndonje gabim, pasi sikurse e theksove edhe ti me lart, c'do femije ben gabime.
  Fundja fundit edhe te rriturit bejne gabime, dhe ka raste qe i'ua kalojne femijeve.
  E rendesishme eshte qe t'e arrish t'ju japesh femijeve kulturen e duhur qe ata meritojne, dhe jo nje e dy shuplaka, pasi kjo nuk eshte aspak e dobishme per asgje.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty Re: A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga Administratori Fri 31 Jul 2009, 23:48

  I bashkangjitem plotesisht mendimit te dhene nga SyKaltra, me lart.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 32
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty Re: A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga Studentja Sun 23 Aug 2009, 07:21

  As une nuk jam e idese, qe te goditet me shuplake femija, kur ben nje gabim.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty Re: A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga Armanda Sat 07 Apr 2012, 02:09

  Femija nuk edukohet me te rrahur, por me te mesuar.
  ELinda
  ELinda
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 36
  Pikėt : 38
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/03/2012

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty Re: A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga ELinda Tue 10 Apr 2012, 06:51

  Nuk duhet te behet e rruges ta qellosh femijen cdo here qe gabon..sepse nga gabimet mesojne..por nje shuplake rralle here as nuk te mbyt.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty Re: A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga Vizitor Mon 21 May 2012, 08:08

  jo po ta perkedhelim kur ersht i vogel...se na jep ai goditjen (ne menyr figurative) kur te rritet...se gjen gje nje shpull,vetem e ndimon qe te kuptoj gabimin...
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty Re: A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga alexandramalaj Sun 26 Aug 2012, 02:45

  cat Nuk jam absolutisht dakort qe femija te goditet me shpulle por duhet te merret me te mira dhe duhet te perkeledhet duke i treguar se ajo qe ka vepruar ishte gabim . Eshte e ndaluar dhuna aq mepak tek femijet. Ndal dhunes Mad


  Sponsored content


  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! Empty Re: A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 28 Nov 2022, 00:23