Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+3
Vranakondi
Administratori
kushtrim
7 posters

  pershendetje forumi

  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  pershendetje forumi Empty pershendetje forumi

  Mesazh nga kushtrim Tue 08 Mar 2011, 08:18

  pershendetje te gjithve quhem kushtrim jam nga ks kam deshir te shoqerohem me ju ne ket forum e njof vetum saimirin dhe kam shum rrespekt per at.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga Administratori Tue 08 Mar 2011, 08:34

  Mire se vjen mik i nderuar dhe uroj qe tia kalosh bukur ne kete forum te vogel dhe te thjesht.

  Me rrespekte si gjithnje ndaj teje: Saimiri...
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga kushtrim Tue 08 Mar 2011, 08:48

  mir se te gjeta ore mik shum i rrespektuar besoj se do te kalajom shum mir sepse une ty te njoh shum mir dhe kam besim te ti i nderuar
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 38
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga Vranakondi Tue 08 Mar 2011, 08:51

  Vėlla kushtrim gėzohem qė ndodhemi bashkė kėtu pranė...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga Administratori Tue 08 Mar 2011, 09:51

  kushtrim shkruajti: mir se te gjeta ore mik shum i rrespektuar besoj se do te kalajom shum mir sepse une ty te njoh shum mir dhe kam besim te ti i nderuar

  Faleminderit dhe eshte vertet kenaqesi e vecante per mua, kur lexoj keto fjale te bukur miqsore te derguara nga miq sikurse ti i nderuar.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga kushtrim Tue 08 Mar 2011, 09:58

  pershendetje saimiri dhe naten e mir
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga Administratori Tue 08 Mar 2011, 10:12

  Naten e mire edhe per ty miku im dhe mirudegjofshim serish ditet e ardhshme.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga kushtrim Wed 09 Mar 2011, 02:30

  pershendetje forumi
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga SyKaltra Wed 09 Mar 2011, 02:39

  Pershendetje edhe per ty kushtrimi dhe mire se ke ardhur ne kete forum mes nesh.
  Te uroj qe tja kalosh bukur e me bukur ketu me ne.

  Gjithe te mirat ne jete.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga kushtrim Wed 09 Mar 2011, 02:43

  mir se te gjeta syr kaltra dhe flm per mik pritjen
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga tipi engjellor Thu 07 Jul 2011, 00:49

  pershedetje kushtrim
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga Armanda Wed 14 Dec 2011, 08:47

  Pershendetje Kushtrim dhe mire se ke ardhur mes nesh.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga raifkashtanjeva Thu 02 Aug 2018, 05:46

  Pėrshėndetje miko, Kushtrim dhe mirė se erdhe nė Forumin tonė miqėsor dhe vėllazėror..

  Sponsored content


  pershendetje forumi Empty Re: pershendetje forumi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 15 Jun 2024, 12:43