Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Empty Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 02 Feb 2010, 04:37

  Ne kete teme do tju sjell disa pako me sfonde te nxehta femrash per ekranin e kompjuterit tuaj.
  Sfondet jane te grupuara ne pako prej 20 te tilla, qe ju mundeni ti shkarkoni te gjitha prej njeheresh dhe ti perdorni per ekranin e kompjuterit.


  ________________________________
  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Empty Re: Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 02 Feb 2010, 04:38

  Sfonde Femrash per Ekranin tuaj - 1.rar (7.4 MB)

  Shkarkoni pakon 1
  ________________________________
  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Empty Re: Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 02 Feb 2010, 04:42

  Sfonde Femrash per Ekranin tuaj - 2.rar (8.8 MB)

  Shkarkoni pakon 2


  ________________________________
  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Empty Re: Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 02 Feb 2010, 04:43

  Sfonde Femrash per Ekranin tuaj - 3.rar (8.1 MB)

  Shkarkoni pakon 3


  Edituar pėr herė tė fundit nga Saimiri nė Tue 02 Feb 2010, 04:45, edituar 1 herė gjithsej


  ________________________________
  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Empty Re: Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 02 Feb 2010, 04:45

  Sfonde Femrash per Ekranin tuaj - 4.rar (9 MB)

  Shkarkoni pakon 4


  ________________________________
  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Empty Re: Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Mesazh nga Administratori prej Thu 04 Feb 2010, 01:22

  Sfonde Femrash per Ekranin tuaj - 5.rar (7.6 MB)

  Shkarkoni pakon 5


  ________________________________
  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Empty Re: Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Mesazh nga Administratori prej Thu 04 Feb 2010, 01:23

  Sfonde Femrash per Ekranin tuaj - 6.rar (5 MB)

  Shkarkoni pakon 6


  ________________________________
  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Pictur10

  Sponsored content

  Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit. Empty Re: Wallpapers per Ekranin e Kompjuterit.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 13:15