Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Per te gjitha informacionet per Kishen Ortodokse, klikoni ne www.orthodoxalbania.org

  Alban
  Alban
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 40
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/09/2009

  Per te gjitha informacionet per Kishen Ortodokse, klikoni ne www.orthodoxalbania.org Empty Per te gjitha informacionet per Kishen Ortodokse, klikoni ne www.orthodoxalbania.org

  Mesazh nga Alban Tue 29 Sep 2009, 19:45

  Hyni ne brendesi te kesaj faqe zyrtare te Kishes Orthodokse te Shqiperise dhe do te gjeni gjithcka mbi historine, zhvillimet aktuale kishtare, veprimtarite e Kryepeshkopit Anastas dhe faktoreve te tjere kishtare,kulturore, arsimore, edukative, shkollat etj.Ju urojme lexim te kendshem

   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 02:27