Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Gjaegjėza, Kuize & Lojra

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   gjeegjeza 1, 225kiss_girl9020Shiko mesazhin e fundit Thu 06 Feb 2014, 23:07
nga girl1230
Asnjė mesazh i ri   Kush e gjen kėtė? 1, 249Administratori10114Shiko mesazhin e fundit Thu 06 Feb 2014, 22:56
nga girl1230
Asnjė mesazh i ri   Kulme !!!... 20Administratori3876Shiko mesazhin e fundit Thu 06 Feb 2014, 22:50
nga girl1230
Asnjė mesazh i ri   Forumi guri bardhe 

Problem matematikor

1fran pjetergjokaj1441Shiko mesazhin e fundit Thu 06 Feb 2014, 22:47
nga girl1230
Asnjė mesazh i ri   GJEEGJEZE 7shaban cakolli3962Shiko mesazhin e fundit Wed 06 Mar 2013, 08:38
nga fran pjetergjokaj
Asnjė mesazh i ri   GJEEGJEZA 14shaban cakolli10038Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Jan 2011, 20:55
nga yllka sebi
Asnjė mesazh i ri   Pėrse???... 13Administratori3155Shiko mesazhin e fundit Fri 31 Dec 2010, 09:14
nga niti
Asnjė mesazh i ri   Loje me tituj Filmash Shqiptare 21shpirti_omel4958Shiko mesazhin e fundit Tue 07 Dec 2010, 23:59
nga yllka sebi
Asnjė mesazh i ri   lLogjikk..!!!! 5njazi2568Shiko mesazhin e fundit Tue 07 Dec 2010, 23:44
nga yllka sebi
Asnjė mesazh i ri   Problem Logjik 6njaazi3240Shiko mesazhin e fundit Tue 16 Nov 2010, 07:49
nga mehmet derguti
Asnjė mesazh i ri   gjeegjeze 

gjeegjez

3mehmet derguti1840Shiko mesazhin e fundit Tue 16 Nov 2010, 07:40
nga mehmet derguti
Asnjė mesazh i ri   logjiKk..!!! 0njazi2039Shiko mesazhin e fundit Fri 03 Sep 2010, 21:33
nga njazi
Asnjė mesazh i ri   Kush e gjene ??? 7njaazi2335Shiko mesazhin e fundit Sun 22 Aug 2010, 01:04
nga gimi
Asnjė mesazh i ri   Probleme Matematikore (Sa kembe gjenden) ???!!! 9Tigri10649Shiko mesazhin e fundit Fri 30 Apr 2010, 23:39
nga Klajdid12
Asnjė mesazh i ri   www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare .. 1eltiran2512Shiko mesazhin e fundit Sat 04 Jul 2009, 20:54
nga eltiran
Asnjė mesazh i ri   kush e gjene? 1shaban cakolli2387Shiko mesazhin e fundit Sat 08 Sep 2007, 01:01
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   GJEEGJEZA 1shaban cakolli3009Shiko mesazhin e fundit Wed 05 Sep 2007, 02:00
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Wed 01 Feb 2023, 09:37