Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Historia e Shqipėrisė

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Heroi ynė Kombėtar: Gjergj Kastrioti (Skėnderbeu) 8Administratori4369Shiko mesazhin e fundit Wed 27 Jan 2010, 05:13
nga fabian
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Historia e Shqipėrisė - RILINDJA KOMBĖTARE 1, 2, ... , 7, 8179Administratori9999Shiko mesazhin e fundit Thu 23 Aug 2007, 04:18
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Historia e Shqipėrisė - SHQIPĖRIA NĖN SUNDIMIN OSMAN 1, 2, 367Administratori9758Shiko mesazhin e fundit Thu 23 Aug 2007, 01:51
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Historia e Shqipėrisė - MESJETA 1, 2, ... , 4, 5105Administratori9999Shiko mesazhin e fundit Thu 23 Aug 2007, 00:22
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Historia e Shqipėrisė - ILIRĖT 1, 2, 3, 495Administratori9324Shiko mesazhin e fundit Wed 22 Aug 2007, 09:19
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Rrethi Matit, Emri dhe Trevat e tij... 7Administratori5293Shiko mesazhin e fundit Fri 10 Jul 2009, 02:39
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Formimi i shtetit Shqiptar (1450 - 1453). 0Scarface1150Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Nov 2008, 03:26
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   PASHKO VASA - E vėrteta pėr Shqipėrinė dhe shqiptarėt 

(Studim Kritiko-Historik)

17Administratori1956Shiko mesazhin e fundit Wed 26 Mar 2014, 21:16
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Prof.Dr.Kajmak Gazidede ishte dhe mbeti Profet i Shėnjt me virtyte kombetare e njerėzore 

Prof.Dr.Kajmak Gazidede ishte dhe mbeti Profet i Shėnjt me virtyte kombetare e njerėzore

0Lek866Shiko mesazhin e fundit Thu 24 Jan 2013, 00:59
nga Lek
Asnjė mesazh i ri    SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN 0Vranakondi800Shiko mesazhin e fundit Sun 16 Sep 2012, 21:29
nga Vranakondi
Asnjė mesazh i ri   Tirana dhe Historia e saj. 3Administratori856Shiko mesazhin e fundit Wed 02 May 2012, 23:37
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Historia e Qytetit te Burrelit dhe e Matit... 0Administratori4085Shiko mesazhin e fundit Wed 02 May 2012, 11:11
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Dyzet data historike 0Klea@Love748Shiko mesazhin e fundit Fri 12 Aug 2011, 05:59
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Kryengritja e madhe e ilireve ne vitet 6-9 0Klea@Love1218Shiko mesazhin e fundit Fri 12 Aug 2011, 05:57
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Tiranė: Kodikėt e Shqipėrisė edhe nė gjuhė tė huaj. 0Klea@Love850Shiko mesazhin e fundit Fri 12 Aug 2011, 05:49
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Kapiteni qė donte krijimin e Shqipėrisė e Madhe 0Klea@Love1512Shiko mesazhin e fundit Fri 12 Aug 2011, 05:47
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   NĖ KUJTIM TĖ VEPRĖS SĖ LAVDISHME TĖ GJENERAL PLAKUT 0gjeto gjetani908Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 01:06
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   DĖSHMORI I KOMBIT SALIH SARAMATI 2gjeto gjetani919Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 01:05
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   RRUGĖTIMI I LIRIBĖRĖSVE TĖ KOSOVĖS 6gjeto gjetani1089Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 01:02
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   DĖSHMORI I KOMBIT NASER KRASNIQI-LEKA 2gjeto gjetani1200Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 00:57
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   KOMANDANT ABEDIN REXHA-SANDOKANI SYPATREMBUR I UĒK-sė 1gjeto gjetani1157Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 00:54
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   BACI-LUFTĖTAR I TRI LUFTĖRAVE ĒLIRIMTARE 1gjeto gjetani748Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 00:51
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   PISHTARĖVE TĖ LIRISĖ 2gjeto gjetani766Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 00:49
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   TAHIR SINANI VETĖDIJE HISTORIKE PĖR SHTETIN KOMBĖTAR 1gjeto gjetani1517Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 00:46
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   NJĖ JETĖ NĖ SHĖRBIM TĖ ATDHEUT 3gjeto gjetani1005Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 00:43
nga gjeto gjetani

Historia e Shqipėrisė

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Historia Botėrore

Historia BotėroreNė kėtė Nėnforum do tė keni mundėsinė qė te bashkėbisedoni gjithēka nė lidhje me Historinė e vendeve dhe popujve te tjerė nėpėr botė...

631Etruskėt - 3 mijė vj...
Thu 03 May 2012, 00:32
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:24