Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+35
E rezervuar
xheladin hamza
ENIGMATIKE
Sebastjan
zogi
Flakaresha
NENSI
Elida
Metaj Ema
Dardania
tipi engjellor
lidabica
gjeto gjetani
Vranakondi
Armanda
Ekonomistja
iliriana
kushtrim
Moza-2011
kolopucja
Vajze_me_Pretendime
Matilda
AlbGirl
Xhejms Dermyshi
Alketa-fr
florida_L
Klea@Love
dANJELA
Lida
Daniela
Scarface
shaban cakolli
SyKaltra
Administratori
Alma
39 posters

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 35
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Alma Sat 19 Jun 2010, 22:43

  Miremengjesi te gjitheve.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori Sat 19 Jun 2010, 23:16

  Miredita.
  Uroj qe te jeni duke ia kaluar sa me mire kete dite te pare te fundjaves.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga SyKaltra Mon 21 Jun 2010, 21:49

  Miredita dhe mire se ju gjeta.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Vizitor Thu 24 Jun 2010, 17:30

  mirėmėngjes tė gjithėve dhe uroj qė ėt jeni shėndoshė e mirė dhe me mbarėsi e ēiltėrsi materiale e mbi tė gjitha shpirtėrore...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori Thu 24 Jun 2010, 21:37

  Miredita anetare dhe ju vizitore te nderuar te ketij forumi.
  Uroj qe te jeni duke kaluar nje dite sa me te qete dhe te lumtur, ne mesin e kesaj jave, qe si duket edhe kjo shume shpejt do te kaloje.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Vizitor Thu 24 Jun 2010, 23:16

  pasi pėrshėndete, kur hyra nė mėngjes do tė bėj tė njejtėn gjė nė pėrfundim ėt kėsaj dite tė bukur nė Ferizaj dhe rrethinė tė Kosovės...tė gjithėve u uroj pasdite tė mrekullueshme dhe vizitorė apo nikoqirllėk tė mbarė...dauni shumė tė tjerėt qė ata pastaj tu duan edhe juve....mos e peshoni miqėsinė por jepni ēdo gjė ėt bukur nga vehtja duike mos kursyer gjėra tė mira...do tė shpaguhet njė ditė, sepse edhe nė det po tė hudhet e mira, patjetėr nė diėt do tė dalė nė sipėrfaqe...e kam vėrtetuar nė jetėn time tė gjertanishme...nuk janė ėt kota proverbat e tė mėdhenjėve, ka njė filozofi tė pashkruar nė to...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori Wed 07 Jul 2010, 22:56

  Miredita anetare dhe miq te nderuar te ketij forumi.

  Kalofshi sa me bukur.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga shaban cakolli Thu 22 Jul 2010, 00:34

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... 126954 pershendetje
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori Tue 27 Jul 2010, 04:02

  Pershendetje dhe ju uroj te gjitheve qe te kaloni nje jave sa me te kendshme dhe te palodhshme...

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Scarface Mon 02 Aug 2010, 08:45

  Mirembrema edhe nga une dhe pershendetje te gjitheve.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Aug 2010, 01:41

  Miredita te gjitheve dhe mire se ju gjej.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 40
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Lida Sat 04 Sep 2010, 22:36

  Pershendetje te githeve.
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 36
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga dANJELA Wed 08 Sep 2010, 10:58

  Mirembrema te gjithe dhe mire se ju gjeta.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Klea@Love Wed 08 Sep 2010, 11:00

  Mroma Danjela mire se erdhe
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 11:04

  Mire se erdhe dANJELA. Shpresoj qe te kesh kaluar nje dite sa me te bukur...
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 36
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga dANJELA Wed 08 Sep 2010, 11:05

  Mire se ju gjeta edhe njehere, Klea@love dhe Saimir.
  Ju falenderoj qe te dyve shum shum.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Klea@Love Wed 08 Sep 2010, 11:18

  Une tani po ju le se nesr puna me pret ju uroj nga zemra gjum te embel saimiri flm mik i nderuar edhe shihemi prap neser me rrespekt Klea

  gjum te embel saimir edhe danjela bouquet
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 11:20

  Klea@Love shkruajti:Une tani po ju le se nesr puna me pret ju uroj nga zemra gjum te embel saimiri flm mik i nderuar edhe shihemi prap neser me rrespekt Klea

  gjum te embel saimir edhe danjela bouquet

  Faleminderit edhe prej teje mikesh e nderuar dhe te uroj naten e mire, gjume te embel.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Klea@Love Thu 09 Sep 2010, 02:42

  Pershendetje te gjithve mire se ju gjeta
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 41
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga florida_L Sat 11 Sep 2010, 00:25

  Pershendetje dhe miredita te gjitheve.
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 37
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Alketa-fr Thu 09 Dec 2010, 01:46

  Pershendetje edhe nga une Alketa per te gjithe ju, dhe si anetare e re qe jam ne forum, ju uroj, mire se ju gjej dhe ti'a kaloj sa me bukur me ju sebashku.

  Kalofshi mire.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori Thu 09 Dec 2010, 11:14

  Pershendetje te gjitheve, dhe ne vecanti Alketa-fr duke qene se qenka e sapoardhur ne forumin tone, dhe i uroj qe tia kaloj bukur ketu me ne.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Xhejms Dermyshi
  Xhejms Dermyshi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 69
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/12/2010

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Urim

  Mesazh nga Xhejms Dermyshi Wed 15 Dec 2010, 22:51

  [Uroj me gjithe zemer autoret e qe pergatitur kete faqe per seriozitetin dhe larmine e rubrikave. Gezuar festat e fundvitit]
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori Mon 21 Feb 2011, 08:34

  Naten e mire njehere sepse une ika.
  Mbetshi me shendet te gjithe juve qe jeni ne linje dhe mirulexofshim serish.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga AlbGirl Mon 21 Feb 2011, 08:35

  Naten e mire Saimiri dhe gjum te embel.

  Sponsored content


  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi... Empty Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:56