Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kėshilla Jetike

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Lexoni sa me shume nese doni te largoni trishtimin dhe merzine. 1Administratori1337Shiko mesazhin e fundit Fri 12 Oct 2012, 07:31
nga arushi
Asnjė mesazh i ri   Mos i vlerso te tjeret me shume se sa vetvehten! 1Administratori893Shiko mesazhin e fundit Sat 12 May 2012, 01:48
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Shoqerohuni me njerez te lumtur qe te ndjeheni te lumtur. 0Administratori676Shiko mesazhin e fundit Fri 11 May 2012, 01:38
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Planet jane te dobishme per te gjetur lumturine. 0Administratori599Shiko mesazhin e fundit Fri 11 May 2012, 01:37
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Iniciativat, hapat qe te cojne tek suksesi. 0Administratori604Shiko mesazhin e fundit Fri 11 May 2012, 01:21
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   5 Menyra se si tė jesh njeri i veprimit. 0Administratori642Shiko mesazhin e fundit Fri 11 May 2012, 01:19
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Suksesi arrihet me vepra dhe pėrtėritje. 0Administratori688Shiko mesazhin e fundit Fri 11 May 2012, 01:14
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Vlerėsimi i vetvehtes, dobi per sukses. 0Administratori701Shiko mesazhin e fundit Fri 11 May 2012, 01:11
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Zbuloni atė qė j'u bėn tė lumtur. 0Administratori608Shiko mesazhin e fundit Fri 11 May 2012, 00:08
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ndiqeni nga pas Pasionin tuaj personal! 0Administratori573Shiko mesazhin e fundit Wed 09 May 2012, 01:40
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Mundėsitė duhet t'i krijosh dhe t'i kėrkosh vetė... 0Administratori680Shiko mesazhin e fundit Tue 08 May 2012, 05:28
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Mendimet negative, vetėm tė sjellin mė shumė negativitet... 0Administratori754Shiko mesazhin e fundit Tue 08 May 2012, 05:24
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Nėse nuk ndihmon tė tjerėt, nuk je i dobishėm as pėr vehten tėnde... 0Administratori647Shiko mesazhin e fundit Tue 08 May 2012, 05:21
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Frymėzimi dhe motivasioni, gjenden kudo: 0Administratori646Shiko mesazhin e fundit Tue 08 May 2012, 05:12
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Dėshtimi ėshtė shumė i dobishėm. 0Administratori811Shiko mesazhin e fundit Tue 08 May 2012, 05:10
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Shpėrbleje vehten pėr punėn qė bėn: 0Administratori645Shiko mesazhin e fundit Tue 08 May 2012, 05:02
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ėshtė mirė tė jesh njeri me plan, por ėshtė mirė tė jesh edhe spontan: 0Administratori928Shiko mesazhin e fundit Tue 08 May 2012, 04:59
nga Administratori
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 01:39