Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+2
Administratori
kiss_girl
6 posters

  gjeegjeza

  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Thu 18 Nov 2010, 00:03

  cfare bejne dy akrepat e ores kur takohen???
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Thu 18 Nov 2010, 02:06

  Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi" ??????? Question
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Thu 18 Nov 2010, 02:09

  Tė lodh shumė me tė vėrtetė
  por gėzim tė jep nė jetė???? Wink
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Thu 18 Nov 2010, 02:31

  Sa ėshtė ora tani, nėse pjesa e ditės (deri tani) ėshtė 2 orė mė e madhe sesa pjesa e mbetur e ditės???? Question
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Thu 18 Nov 2010, 02:33

  Kur babai i kishte 31 vjet, i biri i kishte 8 vjet. Kurse, tani babai ėshtė dy herė mė i vjetėr se i biri. Sa vjet ka tani i biri??????
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga Administratori Thu 18 Nov 2010, 03:02

  kiss_girl shkruajti:cfare bejne dy akrepat e ores kur takohen???

  Tregojne 12-ten...


  ________________________________
  gjeegjeza Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga Administratori Thu 18 Nov 2010, 03:03

  kiss_girl shkruajti:Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi" ??????? Question

  Kur zgjohet...


  ________________________________
  gjeegjeza Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga Administratori Thu 18 Nov 2010, 03:04

  kiss_girl shkruajti:Tė lodh shumė me tė vėrtetė
  por gėzim tė jep nė jetė???? Wink

  Femija...


  ________________________________
  gjeegjeza Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga Administratori Thu 18 Nov 2010, 03:05

  kiss_girl shkruajti:Kur babai i kishte 31 vjet, i biri i kishte 8 vjet. Kurse, tani babai ėshtė dy herė mė i vjetėr se i biri. Sa vjet ka tani i biri??????

  23 vjec...


  ________________________________
  gjeegjeza Pictur10
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Fri 19 Nov 2010, 00:43

  Saimiri shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:cfare bejne dy akrepat e ores kur takohen???

  Tregojne 12-ten...
  jojojo gabim nuk eshte kjo pergjigjja
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Fri 19 Nov 2010, 00:43

  Saimiri shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Kur babai i kishte 31 vjet, i biri i kishte 8 vjet. Kurse, tani babai ėshtė dy herė mė i vjetėr se i biri. Sa vjet ka tani i biri??????

  23 vjec...
  BRAVOOOOO..........
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Fri 19 Nov 2010, 00:44

  Saimiri shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Tė lodh shumė me tė vėrtetė
  por gėzim tė jep nė jetė???? Wink

  Femija...
  JOJOOOO ESHTE DICKA TJ.....
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Fri 19 Nov 2010, 00:45

  Saimiri shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi" ??????? Question

  Kur zgjohet...
  jo pergjigje e gabuar.....
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Fri 19 Nov 2010, 00:46

  Saimiri shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi" ??????? Question

  Kur zgjohet...
  jo pergjigje e gabuar.....
  jona-love
  jona-love
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 45
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga jona-love Fri 19 Nov 2010, 01:21

  kiss_girl shkruajti:Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi" ??????? Question
  kur ta mesoj gjuhen shqipe mund te thoje mirmengjesi Very Happy Very Happy Very Happy ..........
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Fri 19 Nov 2010, 07:32

  jona-love shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi" ??????? Question
  kur ta mesoj gjuhen shqipe mund te thoje mirmengjesi Very Happy Very Happy Very Happy ..........
  bravooo jona love e gjete.......
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga Administratori Fri 19 Nov 2010, 11:08

  kiss_girl shkruajti:Sa ėshtė ora tani, nėse pjesa e ditės (deri tani) ėshtė 2 orė mė e madhe sesa pjesa e mbetur e ditės???? Question

  I bie qe te jete ora 2:00 (14:00).


  ________________________________
  gjeegjeza Pictur10
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Mon 22 Nov 2010, 18:47

  Saimiri shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Sa ėshtė ora tani, nėse pjesa e ditės (deri tani) ėshtė 2 orė mė e madhe sesa pjesa e mbetur e ditės???? Question

  I bie qe te jete ora 2:00 (14:00).
  jo i bie te jete 1 (13:00)
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 32
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  gjeegjeza Empty sebi yllka

  Mesazh nga yllka sebi Tue 07 Dec 2010, 23:48

  kiss_girl shkruajti:Tė lodh shumė me tė vėrtetė
  por gėzim tė jep nė jetė???? Wink
  mendoj qe edhte femija !
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 32
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga yllka sebi Tue 07 Dec 2010, 23:48

  kiss_girl shkruajti:Tė lodh shumė me tė vėrtetė
  por gėzim tė jep nė jetė???? Wink
  mendoj qe eshte femija !
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 32
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  gjeegjeza Empty yllka sebi

  Mesazh nga yllka sebi Tue 07 Dec 2010, 23:52

  kiss_girl shkruajti:Kur babai i kishte 31 vjet, i biri i kishte 8 vjet. Kurse, tani babai ėshtė dy herė mė i vjetėr se i biri. Sa vjet ka tani i biri??????
  mendoj qe i biri do te ishte 24 vjeqar
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Sun 12 Dec 2010, 23:37

  yllka sebi shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Tė lodh shumė me tė vėrtetė
  por gėzim tė jep nė jetė???? Wink
  mendoj qe edhte femija !
  jo me vjen keq se gjete eshte puna..Smile
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 29
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga kiss_girl Sun 12 Dec 2010, 23:39

  yllka sebi shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Kur babai i kishte 31 vjet, i biri i kishte 8 vjet. Kurse, tani babai ėshtė dy herė mė i vjetėr se i biri. Sa vjet ka tani i biri??????
  mendoj qe i biri do te ishte 24 vjeqar
  jo i biri eshte 23....Smile
  niti
  niti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 49
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/12/2010

  gjeegjeza Empty 24 vite mendoj

  Mesazh nga niti Fri 31 Dec 2010, 09:08

  kiss_girl shkruajti:Kur babai i kishte 31 vjet, i biri i kishte 8 vjet. Kurse, tani babai ėshtė dy herė mė i vjetėr se i biri. Sa vjet ka tani i biri??????
  girl1230
  girl1230
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 42
  Vendndodhja : New York
  Profesioni : Scientist
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2014

  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga girl1230 Thu 06 Feb 2014, 23:04

  niti shkruajti:
  kiss_girl shkruajti:Kur babai i kishte 31 vjet, i biri i kishte 8 vjet. Kurse, tani babai ėshtė dy herė mė i vjetėr se i biri. Sa vjet ka tani i biri??????
  babi eshte 46 vjec ndersa i biri 23 vjec eshte apo jo e sakte?

  Sponsored content


  gjeegjeza Empty Re: gjeegjeza

  Mesazh nga Sponsored content

   Similar topics

   -

   Ora ėshtė Sun 02 Oct 2022, 08:53