Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Tekste Kengesh Turke...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste Kengesh Turke... Empty Tekste Kengesh Turke...

  Mesazh nga Administratori Tue 26 Oct 2010, 00:11

  Ne kete teme do te keni mundesin qe te lexoni apo edhe postoni tekste kengesh turke.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste Kengesh Turke... Empty Re: Tekste Kengesh Turke...

  Mesazh nga Administratori Tue 26 Oct 2010, 00:12

  Candan Erēetin - Melek

  Biliyorum
  Sen bir meleksin
  Bana yardım iēin gönderildin

  Biliyorum
  Sen bir meleksin
  Zor günlerimde ēıkageldin

  Yüzümü güldürdün
  Başımı döndürdün
  Acımı dindirdin
  Yolumdan ēevirdin

  Eğlendirdin
  Sakinleştirdin
  Ehlileştirdin
  Ve daha bir sürü şey

  Canım mısın sen
  Benim misin
  Her şeyim misin sen
  Hoş geldin melek
  Sefalar getirdin

  Ya gelmeseydin
  Yetişemeseydin
  Beni bulamasaydın
  Ne yapardım
  Yarım kalırdım melek

  Biliyorum
  Sen bir meleksin
  Seni sevmem iēin gönderildin

  Biliyorum sen bir meleksin
  Son demlerimde ēıkageldin

  Ya gelmeseydin
  Yetişemeseydin
  Beni bulamasaydın
  Ne yapardım
  Yarım kalırdım melek
  Yanlış yapardım melek   Ora ėshtė Tue 23 Apr 2024, 00:18