Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kuzhina Shqiptare

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Receta Gatimi te ndryshme. 

Sillni edhe ju ndonje qe mbase te tjeret nuk e din.

10Vajze_me_Pretendime10145Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:29
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   KOTOLETA MILANEZE 

Receta dhe Pergatitja

0Administratori1718Shiko mesazhin e fundit Sat 15 Mar 2014, 06:45
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Rizoto me Presh 

Receta dhe Pergatitja.

0Administratori897Shiko mesazhin e fundit Sat 15 Mar 2014, 06:40
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Per cfare ushqimi ju ka marre me shume malli?! 

Kjo pyetje ju parashtrohet me shume atyre anetareve qe jetojne jashte shtetit, por mundeni te pergjigjeni edhe ju.

3mirela ela1625Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:31
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Kabuni me rrush te thate. 2AlbGirl2527Shiko mesazhin e fundit Fri 23 Dec 2011, 02:44
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Tave Kosi 1SyKaltra2729Shiko mesazhin e fundit Fri 06 Nov 2009, 10:12
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Musaka me patate 1SyKaltra4135Shiko mesazhin e fundit Fri 06 Nov 2009, 10:04
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Dollma me lakėr 1Anxhela-20081876Shiko mesazhin e fundit Fri 06 Nov 2009, 09:59
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Supė orizi me domate ose salcė 0shpirti_omel1877Shiko mesazhin e fundit Wed 25 Feb 2009, 11:35
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Qofte tė fėrguara 0shpirti_omel2285Shiko mesazhin e fundit Wed 25 Feb 2009, 11:34
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Disa keshilla te rendesishme per kuzhinen tuaj. 6Odeta3198Shiko mesazhin e fundit Mon 12 Jan 2009, 08:39
nga SyKaltra
Asnjė mesazh i ri   Spinaq me veze 0Anxhela-20082473Shiko mesazhin e fundit Fri 14 Nov 2008, 11:08
nga Anxhela-2008
Asnjė mesazh i ri   Tavė Elbasani. 0Scarface1823Shiko mesazhin e fundit Thu 06 Nov 2008, 11:53
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Pstiēo me djathė. 0Scarface1555Shiko mesazhin e fundit Thu 06 Nov 2008, 11:50
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Trofte e pjekur ne furre 0AlbGirl4330Shiko mesazhin e fundit Mon 20 Oct 2008, 09:23
nga AlbGirl
Asnjė mesazh i ri   Sheqerpare 0AlbGirl1552Shiko mesazhin e fundit Mon 20 Oct 2008, 09:22
nga AlbGirl
Asnjė mesazh i ri   Paēė koke. (Me koke berri) 0Scarface1635Shiko mesazhin e fundit Wed 15 Oct 2008, 10:46
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Fėrgesė Tirane. 0Scarface1531Shiko mesazhin e fundit Wed 15 Oct 2008, 10:43
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Byrek me spinaq. 0Scarface1534Shiko mesazhin e fundit Wed 15 Oct 2008, 10:41
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Patate tė skuqura me kore mielli. 0Odeta1583Shiko mesazhin e fundit Fri 10 Oct 2008, 01:35
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Paēė Viēi 0Odeta1722Shiko mesazhin e fundit Fri 10 Oct 2008, 01:31
nga Odeta
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:56