Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Tema tė lira (Chit - Chat)

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... 1, 2, 3, 485Denisa10075Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Oct 2015, 18:35
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... 1, 2, 3, 483Tigri7418Shiko mesazhin e fundit Thu 23 Aug 2012, 03:21
nga E rezervuar
Asnjė mesazh i ri   Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend. 1, 2, ... , 5, 6127Luleshtrydha10110Shiko mesazhin e fundit Fri 29 May 2015, 06:41
nga barbi
Asnjė mesazh i ri   Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? 1, 241Tigri4866Shiko mesazhin e fundit Fri 17 May 2013, 02:34
nga ELinda
Asnjė mesazh i ri   Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. 21Arta12155Shiko mesazhin e fundit Sat 11 May 2013, 13:35
nga fran pjetergjokaj
Asnjė mesazh i ri   Pergjigjuni dhe Pyesni..... 1, 2, 3, 475SyKaltra6442Shiko mesazhin e fundit Sat 11 May 2013, 13:30
nga fran pjetergjokaj
Asnjė mesazh i ri   PO apo JO... 1, 2, ... , 4, 5122Desperado10073Shiko mesazhin e fundit Tue 11 Sep 2012, 05:47
nga hekuran dini
Asnjė mesazh i ri   Si e keni emrin e vertete? 9Administratori1172Shiko mesazhin e fundit Tue 11 Sep 2012, 05:44
nga hekuran dini
Asnjė mesazh i ri   Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? 8Administratori1272Shiko mesazhin e fundit Mon 10 Sep 2012, 06:33
nga hekuran dini
Asnjė mesazh i ri   A jeni ju ne avatarin qe mbani aktualisht?! 6Administratori934Shiko mesazhin e fundit Mon 03 Sep 2012, 08:37
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Jeni beqar/e apo i/e martuar?! 1, 2, 359Odeta5331Shiko mesazhin e fundit Mon 03 Sep 2012, 08:35
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Kete apo ate?! 1, 235Paula3372Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 12:06
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? 1, 230Administratori3611Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 00:15
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Cila ėshtė dėshira juaj nė kėtė ēast? 14Administratori1583Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Sep 2012, 00:14
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   pyetje 5atis1295Shiko mesazhin e fundit Fri 31 Aug 2012, 16:07
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Shikoni se qfare natyre keni permes ores se lindjes 3fjolla-11239Shiko mesazhin e fundit Fri 31 Aug 2012, 15:59
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise  2Daniela1623Shiko mesazhin e fundit Fri 31 Aug 2012, 15:56
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni 

behuni te sinqerta

5edisoni1020Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 02:44
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik? 2Landi995Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 02:42
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Dikur... ... ... 1, 2, 363Administratori5898Shiko mesazhin e fundit Thu 30 Aug 2012, 02:32
nga alexandramalaj
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 27 Nov 2022, 22:22