Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Si tė dallosh qė dikush ka ftohje tė zakonshme apo simptoma tė gripit?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si tė dallosh qė dikush ka ftohje tė zakonshme apo simptoma tė gripit?! Empty Si tė dallosh qė dikush ka ftohje tė zakonshme apo simptoma tė gripit?!

  Mesazh nga Administratori Fri 11 May 2012, 01:47

  Si tė dallosh qė dikush ka ftohje tė zakonshme apo simptoma tė gripit?!

  Kur njė person, ose sidomos njė fėmijė, sėmuret nga ftohja e zakonshme ose ka
  simptoma tė ngjashme me gripin, ėshtė me rėndėsi tė matet temperatura, tė
  shikohet prania e sekretit nė hundė ose fyt, teshtitja ose kollitja, tė shikohet
  shtangimi i qafės dhe tė kontrollohet i gjithė trupi pėr tė gjetur ndonjė njollė tė
  kuqe. Kėto kontrollime duhet tė bėhen disa herė brenda 24 orėsh me qėllim qė
  tė dallohet nėse njė sėmundje ėshtė thjeshtė njė ftohje apo njė grip, nė raport me
  ekzistimin njė sėmundjeje mė tė rėndė, siē ėshtė meningjiti.

   Ora ėshtė Mon 28 Nov 2022, 00:24