Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Njohja me anėtarėt e forumit

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Prezantohuni... 

Ketu mund te prezntohet c'do anetar i ri qe vjen ne forum.

1, 2, ... , 6, 7
172Administratori15803Shiko mesazhin e fundit Tue 27 Feb 2018, 08:23
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   pershendetje forumi 

jam kushtrimi

12kushtrim2173Shiko mesazhin e fundit Thu 02 Aug 2018, 05:46
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri    A pritni miq 10Adlema1953Shiko mesazhin e fundit Mon 26 Mar 2018, 06:38
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   erdha edhe un..... 9vanesa1834Shiko mesazhin e fundit Mon 26 Mar 2018, 06:35
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Pėrshėndetje 11xheladin hamza1015Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Mar 2018, 21:27
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   PERGJIGJJE 

PERGJIGJJE

5DIELL1122Shiko mesazhin e fundit Thu 01 Mar 2018, 21:16
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Me pranoni edhe mua ketu? :P 8Amelia1459Shiko mesazhin e fundit Sun 21 Oct 2012, 03:10
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje 

pershendetje

4lioni1137Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:45
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA 1, 233PRINCESA3855Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:43
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta 20casanova2492Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:41
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Ju pershendes 4Beauty..906Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:39
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje 3Arnisa963Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:38
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   pershendetie... 5Sebastjan989Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:36
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   pershendetje 2olta.888Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:35
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Edhe une midis Jush.. 3ENIGMATIKE856Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:34
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Lejohem dhe une? 1, 225megan2477Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 02:32
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   A pranohem e une? 0Horrja734Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 01:08
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Erdha dhe une 4ELinda977Shiko mesazhin e fundit Tue 10 Apr 2012, 06:55
nga ELinda
Asnjė mesazh i ri   PERSHENDETJE.. 5NENSI1116Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Dec 2011, 10:30
nga zogi
Asnjė mesazh i ri   Pershedetje per te gjithe ketu..... 5tipi engjellor984Shiko mesazhin e fundit Thu 15 Dec 2011, 10:33
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Me ju dhe per ju Iliriana 7iliriana980Shiko mesazhin e fundit Wed 14 Dec 2011, 08:43
nga Armanda
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:08